Позиція на колінах

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Колінно-ліктьова позиція

Пози́ція на колі́нах (також Колінно-ліктьова позиція, чоловік позаду, позиція по-собачому (англ. Doggy-style)) — одна з позицій при статевому акті. Назва позиції походить безпосередньо від способу її здійснення: партнер, стоячи навколішки, проникає ззаду в партнерку, що спирається на коліна та лікті, притримуючи її за талію, стегна, груди або сідниці.

Переваги

Позиція дає змогу партнеру оглядати свою партнерку позаду, при цьому руки залишаються вільними, дозволяючи пестити партнерку або свій фалос. Дуже зручно в цій позі чоловікові дотягнутися до жіночого клітора і, пестячи його під час проникнення, доставити партнерці більше задоволення. Жінка, у свою чергу, може масажувати пеніс і яєчка партнера, просунувши руку між ніг.

Деякими сексологами позиція «чоловік позаду» пропонується як одна з найкращих для стимуляції G-точки, оскільки пеніс більше тисне на передню стінку піхви[1].

Недоліки

Основним недоліком позиції «на колінах», як правило, вважається недостатній емоційний контакт через неможливість дивитися в очі один одному, цілуватися в губи тощо.

Див. також

Примітки