Редагування Посольство України в Греції

Jump to navigation Jump to search

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.
Поточна версія Ваш текст
Рядок 22: Рядок 22:
 
== Історія дипломатичних відносин ==
 
== Історія дипломатичних відносин ==
 
[[Файл:Dyp misiya UNR Greciya.jpg|Група співробітників посольства [[УНР]] в [[Афіни|Атенах]] (Греція).|thumb|200px]]
 
[[Файл:Dyp misiya UNR Greciya.jpg|Група співробітників посольства [[УНР]] в [[Афіни|Атенах]] (Греція).|thumb|200px]]
Після проголошення незалежності Україною [[24 серпня]] [[1991]] року [[Греція]] визнала незалежність [[Україна|України]] [[31 грудня]] [[1991]] року. Дипломатичні відносини з Грецькою Республікою встановлено [[15 січня]] [[1992]] року.<ref>[[Українська дипломатична енциклопедія]]: У 2-х т./Редкол.:Л.&nbsp;В.&nbsp;Губерський (голова) та ін.&nbsp;— К.:Знання України, 2004&nbsp;— Т.1&nbsp;— 760с.</ref>. У травні 1992 року Україна відкрила у Греції Почесне Консульство. В червні 1993 року було відкрито Посольство України в Грецькій Республіці. У 2004 році Україна відкрила Генеральне консульство України у місті [[Салоніки]]. Згодом були започатковано три Почесні консульства України: в місті [[Пірей]], в місті [[Ретимно]] на острові [[Крит]] та в місті [[Патра]].
+
Після проголошення незалежності Україною [[24 серпня]] [[1991]] року [[Греція]] визнала незалежність [[Україна|України]] [[31 грудня]] [[1991]] року. Дипломатичні відносини з Грецькою Республікою встановлено [[15 січня]] [[1992]] року.<ref>[[Українська дипломатична енциклопедія]]: У 2-х т./Редкол.:Л.&nbsp;В.&nbsp;Губерський (голова) та ін.&nbsp;— К.:Знання України, 2004&nbsp;— Т.1&nbsp;— 760с.</ref>. У травні 1992 року Україна відкрила у Греції Почесне Консульство. В червні 1993 року було відкрито Посольство України в Грецькій Республіці. У 2004 році Україна відкрила Генеральне консульство України у місті [[Салоніки]]. Згодом були започатковано три Почесні консульства України в місті [[Пірей]], на острові [[Крит]] в місті [[Ретимно]] та в місті [[Патра]].
   
 
== Керівники дипломатичної місії ==
 
== Керівники дипломатичної місії ==

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-які додавання й зміни у Вікіпедїї розглядаються як здійснені на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами належить Вам чи взято з джерела, яке є суспільною власністю чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

  • Посольство України в Греції: Інше (твердження), Посилання на сайт, Твердження: P18, Твердження: P3789, Твердження: P2397, Твердження: P2003, Твердження: P2847, Твердження: P2035, Твердження: P625, Заголовок, Твердження: P3267, Твердження: P3417, Твердження: P3836

Шаблони, використані на цій сторінці:

Ця сторінка належить до 1 прихованої категорії: