Відмінності між версіями «Приватне акціонерне товариство»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Відкіт редагувань і повернення до версії 14391223 (Sweep-Net))
Рядок 1: Рядок 1:
'''Приватне акціонерне товариство (ПрАТ)''' — [[акціонерне товариство]], яке має статутний (складений) [[капітал]], поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості, і несе відповідальність за зобов'язаннями тільки майном товариства. Максимальна кількість учасників (акціонерів) приватного акціонерного товариства обмежена, і не може бути більшою від 100 осіб.
+
'''Приватне акціонерне товариство (ПрАТ)''' — [[акціонерне товариство]], яке має статутний (складений) [[капітал]], поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості, і несе відповідальність за зобов'язаннями тільки майном товариства. Максимальна кількість учасників (акціонерів) приватного акціонерного товариства обмежена, і не може бути більшою ніж 100 осіб.
   
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==

Версія за 09:34, 11 березня 2015

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) — акціонерне товариство, яке має статутний (складений) капітал, поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості, і несе відповідальність за зобов'язаннями тільки майном товариства. Максимальна кількість учасників (акціонерів) приватного акціонерного товариства обмежена, і не може бути більшою ніж 100 осіб.

Див. також

Джерела

Посилання