Пригоди Паддінгтона (фільм)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Пригоди Паддінгтона» (англ. Paddington) — сімейний комедійний фільм британського режисера Пола Кінга про ведмедик Паддінгтон. Прем'єра картини у Великій Британії відбулася 23 листопада 2014. В США і Канаді прем'єра фільму відбулася 16 січня 2015, в Україні — 22 січня того ж року.

Сюжет

Одного разу з Дрімучого Перу в Англію приїжджає добрий, ввічливий і акуратний ведмедик, що належить до рідкісного виду перуанських ведмедів. На станції Паддінгтон (на честь якої його і назвали) він знайомиться з дружною сім'єю Браунів, які з радістю приймають його в свою сім'ю. Але зла таксидермістка Міллісент хоче зробити з Паддінгтона опудало для музею…

У ролях

Бен Уішоу[1]

Ніколь Кідман

Номінації

В 2015 фільм був номінований на дві премії BAFTA: за найкращий адаптований сценарій і на Премію імені Олександра Корди за найкращий британський фільм[2].

Критика

На сайті Rotten Tomatoes фільм має рейтинг 98% на основі 84 рецензій[3]. На сайті Metacritic фільм отримав 77 балів з 100 на основі рецензій 34 критиків, що відповідає статусу «в основному позитивні рецензії»[4].

Касові збори

Загальносвітові касові збори фільму склали $ 230 692 957. Особливо гаряче картина була сприйнята у Великій Британії та Франції, а також показала рекордно високі для британського фільму рейтинги в США. В Росії збори фільму склали 396 млн. рублів ($ 6406844)[5].

Цікаві факти

Примітки

Посилання