Проксенетизм: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(Зміна категорій)
Рядок 5: Рядок 5:


=== Міжнародні конвенції ===
=== Міжнародні конвенції ===
В [[1949]] році[[ Організація Об'єднаних Націй]] приймає [http://www.ohchr.org/Documents/ProfessionalInterest/trafficpersons.pdf Конвенцію] про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Конвенція стверджує проституцію як дію, що суперечить людській гідністі, закликаючи всі зацікавлені сторони карати проксенетизм, операторів і власників публічних будинків. 
В [[1949]] році[[ Організація Об'єднаних Націй]] приймає [http://www.ohchr.org/Documents/ProfessionalInterest/trafficpersons.pdf Конвенцію] <ref>{{Cite web|url=http://www.ohchr.org/EN/ProfessionalInterest/Pages/TrafficInPersons.aspx|title=OHCHR {{!}}
Convention for the Suppression of the Traffic in Persons|website=www.ohchr.org|language=en-US|accessdate=2017-07-21}}</ref>про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Конвенція стверджує проституцію як дію, що суперечить людській гідністі, закликаючи всі зацікавлені сторони карати проксенетизм, операторів і власників публічних будинків. 


== Notes et références ==
== Посилання ==
{{Références|colonnes=2}}
{{Références|colonnes=2}}
[[Категорія:Права людини]]
[[Категорія:Права людини]]

Версія за 09:49, 21 липня 2017

Проксенетизм (або сутенерство) - дія, що полягає в отриманні прибутку від проституції іншої особи, через моральний та фізичний вплив на цю особу. Проксенетизм є протиправною дією та карається кримінальною відповідальністю в багатьох країнах світу. В різних країнах юридичне визначення цієї дії може відрізнятись. 

Юридичний статус

Проксенетизм заборонений в країнах, де проституція є також протизаконною. В деяких країнах, за умови відсутності примусу та насильства, проксенетизм є припустимим. За будь-яких умов, заборонено примушувати осіб до проституції, як у випадках сексуального рабства та торгівлі людьми

Міжнародні конвенції

В 1949 році Організація Об'єднаних Націй приймає Конвенцію [1]про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. Конвенція стверджує проституцію як дію, що суперечить людській гідністі, закликаючи всі зацікавлені сторони карати проксенетизм, операторів і власників публічних будинків. 

Посилання

Шаблон:Références

  1. OHCHR | Convention for the Suppression of the Traffic in Persons. www.ohchr.org (амер.). Процитовано 21 липня 2017.