Редагування Пуризм (значення)

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{Disambig}}
 
{{Disambig}}
 
'''Пури́зм''' (від {{lang-la|purus}} — «чистий») — підвищена вимогливість до збереження первісної чистоти, відданість канонам у мові, мистецтві тощо.
 
'''Пури́зм''' (від {{lang-la|purus}} — «чистий») — підвищена вимогливість до збереження первісної чистоти, відданість канонам у мові, мистецтві тощо.
* '''[[Мовний пуризм]]''' — лінгвістичний термін, що позначає надмірне прагнення до чистоти літературної мови
+
# [[Мовний пуризм]] — лінгвістичний термін, що позначає надмірне прагнення до чистоти літературної мови
* '''[[Пуризм (мистецтво)|Пуризм]]''' — напрям у французькому живописі та архітектурі 1910—1920-х. Основні представники — [[Амеде Озанфан|А. Озанфан]] та [[Ле Корбюзьє]]
+
# [[Пуризм (мистецтво)|Пуризм]] — напрям у французькому живописі та архітектурі 1910—1920-х. Основні представники — [[Амеде Озанфан|А. Озанфан]] та [[Ле Корбюзьє]]
* '''[[Пуризм (кулінарія)|Кулінарний пуризм]]''' — прагнення нічого не змінювати у традиційних рецептах етнічних страв
+
# [[Пуризм (кулінарія)|Пуризм в кулінарії]] — прагнення нічого не змінювати у традиційних рецептах етнічних страв
* '''Пуризм''' — прагнення до чистоти, суворості звичаїв. Це слово іноді вживають як синонім [[пуританство|пуританства]]
+
# Пуризм — прагнення до чистоти, суворості звичаїв. Це слово іноді вживають як синонім [[пуританство|пуританства]]
  +
[[Категорія:Багатозначні терміни]]

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці