Редагування Рельєф

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 126: Рядок 126:
   
 
# {{МГЕ|nocat=1}}
 
# {{МГЕ|nocat=1}}
# [http://www.lingvo.ua/uk/Search/uk-uk/%F0%E5%EB%FC%BA%F4 Рельєф]{{Недоступне посилання|date=червень 2019 |bot=InternetArchiveBot }} у Тлумачному Словнику української мови.
+
# [http://www.lingvo.ua/uk/Search/uk-uk/%F0%E5%EB%FC%BA%F4 Рельєф] у Тлумачному Словнику української мови.
   
 
# [http://bse.sci-lib.com/article096399.html Рельєф географічний] у [[Велика радянська енциклопедія|Великій радянській енциклопедії]].
 
# [http://bse.sci-lib.com/article096399.html Рельєф географічний] у [[Велика радянська енциклопедія|Великій радянській енциклопедії]].

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

Шаблони, використані на цій сторінці: