Російський міжнародний консервативний форум (Санкт-Петербург)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Російський міжнародний консервативний форум — міжнародний з'їзд ультраправих у російському Санкт-Петербурзі, відбувся 22-23 березня 2015 року в готелі «Holiday Inn», зібрав представників європейських неофашистських партій та рухів.

Організатори та учасники

Організатором заходу виступила російська ультраправа партія «Родіна» (рос. «Родина»). Відкрив форум депутат Держдуми Росії, голова партії «Родіна» Олексій Журавльов.

Участь у форумі взяли лідери та керівники європейських консервативних і націонал-патріотичних партій: «Атака» (Болгарія), «Золота Зоря» (Греція), «Нова Сила» (Італія), Британська Національна Партія (Велика Британія), «Національна Демократія» (Іспанія), «Партія Шведів» (Швеція), «Націонал-демократична партія Німеччини» та інші ультраправі партії та рухи.

Реакція

Російська громадськість висловила обурення з приводу того, що європейські неонацисти зібралися в країні, яка боролась з нацизмом, і місті, яке під час Другої світової війни постраждало від блокади, а також тим, що час проведення заходу припав на підготовку святкування 70-річчя Перемоги. З різким осудом з'їзду виступила Федерація єврейських общин Росії: вважаємо «проведення та організацію заходів з таким складом учасників на території нашої країни абсолютно неприпустимим і блюзнірським по відношенню до пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни»[1].

Примітки

Посилання