Самонаклад: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Немає опису редагування
мНемає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Самонаклад''' (''самонакладник'') — [[механізм|механізм]], призначений для поштучної подачі [[напівфабрикат]]ів із стопи (наприклад, листових матеріалів, зошитів, книжкових блоків, палітурних кришок тощо) і встановлення їх в положення, зручне для транспортування на наступні операції або для подальшої обробки. Складається з пристрою, що відокремлює крайній напівфабрикат від стопи, розташованої вертикально або горизонтально, або виштовхуються (зрушується) його, і пристроїв, що забезпечують поштучний [[вивід]] напівфабрикатів в кінцеве положення. Відокремлюють і вивідні пристрої робляться механічними або пневматичними. Забезпечується механічними, електромеханічними або електронними пристроями, що контролюють поштучний вивід напівфабрикатів.
'''Самонакла́д''' (''самонакладни́к'') — [[механізм]], призначений для поштучної подачі [[напівфабрикат]]ів із стопи (наприклад, листових матеріалів, зошитів, книжкових блоків, палітурних кришок тощо) і встановлення їх в положення, зручне для транспортування на наступні операції або для подальшої обробки.

Складається з пристрою, що відокремлює крайній напівфабрикат від стопи, розташованої вертикально або горизонтально, або виштовхуються (зрушується) його, і пристроїв, що забезпечують поштучний [[вивід]] напівфабрикатів в кінцеве положення. Відокремлюють і вивідні пристрої робляться механічними або пневматичними.

Забезпечується механічними, електромеханічними або електронними пристроями, що контролюють поштучний вивід напівфабрикатів.


== Джерела ==
== Джерела ==

Версія за 21:03, 2 січня 2013

Самонакла́д (самонакладни́к) — механізм, призначений для поштучної подачі напівфабрикатів із стопи (наприклад, листових матеріалів, зошитів, книжкових блоків, палітурних кришок тощо) і встановлення їх в положення, зручне для транспортування на наступні операції або для подальшої обробки.

Складається з пристрою, що відокремлює крайній напівфабрикат від стопи, розташованої вертикально або горизонтально, або виштовхуються (зрушується) його, і пристроїв, що забезпечують поштучний вивід напівфабрикатів в кінцеве положення. Відокремлюють і вивідні пристрої робляться механічними або пневматичними.

Забезпечується механічними, електромеханічними або електронними пристроями, що контролюють поштучний вивід напівфабрикатів.

Джерела