Відмінності між версіями «Соціальна проблема»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (Вилучення 15 інтервікі, відтепер доступних на Вікіданих: d:q1920219)
(вікіфікація, оформлення)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Соціальна проблема''' - ("проблема" від грецього ''problema'' - перепона, завдання, складність) - незадоволені повністю чи частково потреби та інтереси територіальної громади або її окремих складових, що сформульовані в загальному вигляді як певна соціальна задача, що потребує вирішення. У спрощеному вигляді соціальна проблема може бути визначена як невідповідність того, що маємо, до того, що необхідно.
+
'''Соціа́льна пробле́ма''' — («проблема» від грецького ''problema'' — перепона, завдання, складність) — незадоволені повністю чи частково [[потреби]] та [[інтерес]]и [[територіальна громада|територіальної громади]] або її окремих складових, що сформульовані в загальному вигляді як певна [[соціальна задача]], що потребує вирішення. У спрощеному вигляді соціальна проблема може бути визначена як невідповідність того, що маємо, до того, що необхідно.
   
 
== Див. також ==
 
== Див. також ==
 
* [[Соціальне інвестування]]
 
* [[Соціальне інвестування]]
  +
*[[Соціальний конфлікт]]
  +
  +
{{stub}}
   
 
[[Категорія:Соціальна робота]]
 
[[Категорія:Соціальна робота]]

Версія за 14:09, 1 січня 2014

Соціа́льна пробле́ма — («проблема» від грецького problema — перепона, завдання, складність) — незадоволені повністю чи частково потреби та інтереси територіальної громади або її окремих складових, що сформульовані в загальному вигляді як певна соціальна задача, що потребує вирішення. У спрощеному вигляді соціальна проблема може бути визначена як невідповідність того, що маємо, до того, що необхідно.

Див. також