Відмінності між версіями «Мотор Січ»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
6 байтів додано ,  5 років тому
стиль
Мітка: Редагування з мобільної програмки
(стиль)
У [[листопад]]і [[1916]] р. був зібраний перший шестициліндровий двигун рідинного охолодження [[«Дека» М-100]].
 
Відтоді на заводі освоєно виробництво і тривалий час випускалася широка гама поршневих двигунів: М-6, М-11, М-22, М-85, М-86, М-87, М-88, АШ-82ФН, АШ-62ІР, які не поступалися, а подеколи і перевершували кращінайкращі світові аналоги тих часів.
 
У [[1953]] р. на заводі розпочалося виготовлення реактивних двигунів [[РД-45]], [[РД-500]], що поклало початок ері газотурбінних двигунів. Представниками нового покоління стали турбогвинтові двигуни [[АІ-20]] (1957 р.) і [[АІ-24]] (1962 р.) конструкції А. Г. Івченко, різноманітні модифікації яких експлуатуються досі.
 
== [[Війна на сході України|Російсько-українська війна 2014 року]] ==
ВУ серпні 2014 року вантажівки російського «гумконвою» вивезли до Росії обладнання, викрадене з філіалу підприємства «Мотор Січ» у Торезі на Донеччині. Прес-центр АТО: «В районі Тореза з 16.08.2014 року було виявлено вантажівки білого кольору, що підтверджено даними космічної розвідки. Дані транспортні засоби, під виглядом „гуманітарної місії“ вивозять з одного з філіалів заводу Мотор Січ, котрий виготовляє комплектуючі до двигунів гелікоптерів, обладнання, що виготовляється тільки в Україні. Такі ж крадіжки відбуваються в інших містах, що нині підконтрольні [[Донецька народна республіка|ДНР»]]<ref>[http://espreso.tv/news/2014/08/23/humanitarnyy_konvoy_putina_vyviz_v_rosiyu_mayno_filialu_motor_sichi_v_torezi___pres_cent_ato «Гуманітарний конвой» Путіна вивіз в Росію майно філіалу «Мотор Січі» в Торезі,&nbsp;— прес-центр АТО]</ref>.
 
== Продукція підприємства ==
Анонімний користувач

Навігаційне меню