Інший світ (фільм, 2003): відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Селін (Кейт Бекінсейл) — вампір-боєць, професійний винищувач перевертнів (інакше званих «вісниками смерті»). Під час однієї з бойових операцій вона виявляє, що перевертні цілеспрямовано переслідують конкретну людину — Майкла Корвіна (Скотт Спідмен). Зацікавившись, навіщо перевертням знадобився Майкл, Селін починає стеження за ним.
 
Ватажку ліканів ЛюциануЛюціану (Майкл Шин) вдається прорватися в житло Майкла та вкусити його, щоб перетворити на перевертня. Селін закохується в Майкла і ховає його в резиденції вампірів — особняку одного зі Старійшин, Віктора, через що свариться з родичами. Незабаром з'ясовується, що хтось із впливових вампірів, Крейвен, виконавець обов'язків глави клану на час сну Старійшин, вступив у таємну змову з перевертнями, щоб захопити владу. Для розкриття змови Селін раніше терміну будить від столітнього сну Віктора (Білл Наї).
 
Виявляється, ЛюцианЛюціан планує за допомогою Майкла зламати сформоване між вампірами і перевертнями співвідношення сил. Майкл — прямий нащадок Олександра Корвінуса, родоначальника всіх безсмертних, єдиний, хто може бути одночасно вампіром і перевертнем. Змішавши його кров з кров'ю всіх безсмертних, ЛюцианЛюціан створює з нього надістоту, напіввампиранапіввампіра-напівперевертня, ворога тих й інших, якещо буде володіти надприродною силою, здатною перемогти навіть Віктора. Головною метою ЛюцианаЛюціана є помста: колись він був закоханий у дочку Віктора, але Віктор був переконаний, що злиття рас неможливо, і щоб запобігти цьому, вбив доньку, яка завагітніла від Люциана. Саме це поклало початок війні безсмертних. Розповівши про це Селін, Крейвен змушує її переглянути своє ставлення до війни.
 
Віктор, дізнавшись про плани ЛюцианаЛюціана, здійснює наліт на лігво перевертнів. Селін дізнається від Крейвена, що саме Віктор, а не перевертні, колись убив її сім'ю; допомагає завершити трансформацію Майкла, вкусивши його. У жорстокій битві Майкл і Селін вбивають Віктора, тепер вони вороги обох видів. Тим часом в особняку кров просочується до трупутрупа в саркофазі. Маркус, носій штаму Корвінуса, прокидається.
 
==Ролі==
Анонімний користувач

Навігаційне меню