Відмінності між версіями «Тарновська Олександра Василівна»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Брала участь у дитячих виставах в образах Міккі Мауса, тітоньки Тілі-Мілі-Трям, Феї-чарівниці міста. Зокрема, її бачили у казках: «Антошка і гармошка», «Таємниця забутого короля», «Фабрика зірок Діда Мороза», «Баба Яга і компанія» та інші. На святкування Дня міста Херсона очолювала парад-карнавал карапузів.
 
ЗаБільше 2120 рікроків роботипрацює ув театрі та задіяна у низці вистав театру<ref> [https://www.0552.ua/news/2970335/zasluzennaa-artistka-ukrainy-aleksandra-tarnovskaa-teatr-eto-moa-zizn Заслуженная артистка Украины Александра Тарновская: Театр&nbsp;— это моя жизнь!]{{ref-ru}}</ref>. Зокрема, «Як стати героєм»&nbsp;— Біль; «За двома зайцями»&nbsp;— Марта; «Моя дорога Сільвія»&nbsp;— Леслі; «Як у нас на Україні…», «Осінній рок-н-рол»<ref> [https://newday.kherson.ua/u-hersoni-pokazali-vistavu-yaka-pahne-osinnju/ У Херсоні показали виставу, яка пахне осінню]</ref>. А також, як артистка розмовного жанру брала участь у театралізованих концертних програмах.
 
Значним доробком актриси є моновистава&nbsp;— «Монолог актриси», яка у вересні 2018 року була показана на благодійних засадах за ініціативою Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю «Велід»<ref>[https://dmsu.gov.ua/news/region/migraczijniki-xersonshhini-doluchilisya-do-blagodijnogo-zaxodu.html Міграційники Херсонщини долучилися до благодійного заходу]</ref><ref>[http://khor.gov.ua/2018/09/26/8694/ В сесійній залі відбулась благодійна моновистава]</ref><ref>[https://pivdenukraine.com.ua/2018/09/26/v-sesijnij-zali-xersonsko%D1%97-oblradi-vidbulas-blagodijna-monovistava/ В сесійній залі Херсонської облради відбулась благодійна моновистава ]</ref>. Також у 2018 року моновистава брала участь у грантовому проєкті «Театральний абонемент у бібліотеці»<ref>[https://visti.ks.ua/novosti/novosti-hersona/28613-teatr-poshel-v-narod.html Театр пошел в народ {{ref-ru}}]</ref><ref>[http://slovoprosvity.org/2018/11/15/teatralnyj-pryvit-iz-hersona/ Театральний привіт із Херсона]</ref>, який був реалізований за підтримки [[Український культурний фонд|Українського культурного фонду]].

Навігаційне меню