Тіроль: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
7 байтів вилучено ,  11 місяців тому
нема опису редагування
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(→‎Клімат: Виправлення граматичних помилок.)
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Немає опису редагування
 
== Клімат ==
Тіроль відноситьсяналежить до помірної зонізони іта лежить на кордоні між атлантичним, континентальним і середземноморським впливом. Переважним є внутрішній альпійський гірський клімат, який має субконтинентальні особливості. Вологе літо, суха осінь, сніжна зима, а також сильні місцеві відмінності характеризують клімат.
 
Ланцюгові гори - це погодні оболонки, а повітря може обтікати окремі гірські хребти. Північні вапнякові Альпи складаються в основному з гірських ланцюгів, де мова йде про опади в умовах застою. Крім того, вони зазвичай м'які і сухі. Тіроль, як і вся [[Центральна Європа]], знаходиться під впливом зони західного вітру, тому північний край Альп найвологіший і самий сніжнийнайсніжніший.
 
Внутрішні альпійські долини мають порівняно м'який клімат. У той час як середньорічна кількість опадів в Ройтте все ще становить 1375 міліметрів, на північному краю гір Карвендель близько 2000 міліметрів, а в Куфштайні - 1330 міліметрів, вона становить близько Інсбрука на 900 міліметрів, а у верхній долині річки Інн всього 600 міліметрів. Для внутрішніх альпійських долин характерні також великі добові амплітуди температури. Таким чином, середньодобовий максимум в липні для Інсбрука на 25,1 ° C вище, ніж у більшості інших метеостанцій в Австрії.
 
Великий вплив на температуру надає середня висота Тіролю. За винятком околиць Куфштайна, населені пункти більшепонад 500 метрів. Гори зменшують кількість можливих сонячних променів, особливо у вузьких долинах північ-південь, таких як Ецталь і Пітцталь.
 
Зима зазвичай характеризується зміною сніжної і сніжної погоди. У північних частинах країни (Унтерланд, Ауссерферн і Карвендельгебіет) нерідкі товсті снігові масиви 50 см і більше, навіть в місцях нижче 1000 м над рівнем моря, через ефект північного ґрунту, який особливо виражений на холодних фронтах. Inneralpin не так багато снігу в таку погоду. І навпаки, більша кількість опадів можливо всередині Альп, особливо коли наступають теплі фронти. Оскільки опади часто випадають у вигляді дощу через більш м'яку погоду на нижчих висотах, саме у Верхній долині річки Інн набагато менша ймовірність утворення густого снігового покриву. Часто буває, що в Ландек і Інсбруку менше снігу, ніж ву Вьорглі або Куфштайні. Весна зазвичай дуже нестабільна і дощова в Альпах, це може привести до холодних періодів. Влітку велика частина опадів випадає через грозу. Осінь часто характеризується тривалими періодами гарної погоди. Особливу погодне явище - це Фен, який відбувається, особливо в перехідні сезони, при швидкості вітру Пачеркофель до 200 км / год, а в Інсбруку може досягати 120 км / год, і навіть в кінці осені і на початку весни температура стає вище 20 ° C .
 
== Історія ==
2275

редагувань

Навігаційне меню