Відмінності між версіями «Міністерство транспорту та зв'язку України»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
| {{{Міністр|[[Єфименко Костянтин Олексійович]]}}}
|}
'''Міністе́рство тра́нспорту та зв'я́зку Украї́ни'''&nbsp;— колишній [[центральний орган виконавчої влади України]]. 9 грудня 2010 року міністерство реорганізоване<ref name="u2010">[http://www.president.gov.ua/documents/12584.html Указ Президента України №&nbsp;1085 від 9 грудня 2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади»]</ref> в [[Міністерство інфраструктури України]].
 
Міністерство транспорту та зв'язку України здійснюєздійснювало керівництво транспортно&nbsp;— дорожнім комплексом, відповідаєвідповідало за його розвиток, координуєкоординувало роботу об'єднань, підприємств, установ та організацій автомобільного, авіаційного, залізничного, морського і річкового транспорту і дорожнього господарства, що входятьвходили у сферу його управління.
 
Керівником Міністерство транспорту та зв'язку єбув Міністр, якого призначаєпризначала на посаду і звільняєзвільняла [[Верховна Рада України]].
 
Керівництво підприємствами транспорту і дорожнього господарства Міністерство транспорту та зв'язку України здійснюєздійснювало через галузеві урядові органи управління.
 
Основними завданнями міністерства єбули: здійснення державного керування транспортним комплексом України; реалізація державної політики становлення і розвитку транспортно-дорожнього комплексу України для забезпечення своєчасного, повного і якісного задоволення потреб населення і суспільного виробництва в перевезеннях; забезпечення взаємодії і координації роботи автомобільного, авіаційного, залізничного, морського і річкового транспорту і дорожнього комплексу, здійснення заходів для створення єдиної транспортної системи України; створення рівних умов для розвитку господарської діяльності підприємств транспорту усіх форм власності; забезпечення входження транспортно-дорожнього комплексу України до європейської та світової транспортних систем на принципах Європейської транспортної політики.
 
== Будинок міністерства ==

Навігаційне меню