Відмінності між версіями «Співучасник (фільм)»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (Уточнення посилання: драма -> драма (жанр))
 
== Цікаві факти ==
* Зйомки повинні були пройти в Манхеттені, проте режисер Майкл Манн залишився незадоволений даним місцем, і вирішив відзняти весь матеріал в Лос-Анджелесі.
 
* Для того, щоб допомогти Тому Крузу і Джемі Фоксу краще зіграти свої ролі, Майкл Манн написав важкі біографії Вінсента і Макса, де детально розповів про те чи іншому етапі життя персонажа.
 
* Френк Дарабонт написав чорнову версію сценарію ще у вересні 2000 року. Однак згодом його сценарій був істотно перероблений.
 
* Коли Макс і Вінсент відвідують маму Макса в лікарні, вона говорить, що Макс «може стояти напроти дзеркала і розмовляти з самим собою». Беручи до уваги, що Макс - водій таксі, дана фраза - посилання на сцену «Ти зі мною говориш?» З «Таксиста» (1976).
 
* На одній з фотографій в палаті Айди зображена Міша Бартон. На двох інших фотографіях - кадри із серіалів «Фірмовий рецепт» (1998) та «Сестра, Сестра» (1994).
 
* За словами Майкла Манна, Вінсент здатний розчинитися в натовпі, бути абсолютно непомітним серед безлічі людей. Під час підготовки до своєї ролі Том Круз працював кур'єром «FedEx», доставляючи посилки на один з ринків Лос-Анджелеса. Ніхто його не впізнав.
 
* Після трьох тижнів зйомок Пол Камерон (оператор) покинув проект через творчі розбіжності. Майкл Манн замінив його Діоном Бібі.
 
* Пістолет, який використовує Вінсент у джаз-клубі, - Ruger Mk III .22. Інший пістолет Вінсента - Heckler and Koch (HK) USP .45 ACP.
 
* Події фільму відбуваються 24-25 січня 2004 року.
 
* Фільм починається в аеропорту і закінчується в метро. «Сутичка» (1995) Майкла Манна починається в метро і закінчується в аеропорту.
 
* Перед тим як Майкл Манн зайняв режисерське крісло, продюсери пропонували Спайк Лі, Мартіну Скорсезе, Фернанду Мейрелліш і Стівену Спілбергу поставити фільм.
 
* Том Круз проходив підготовку з поводження зі зброєю під керівництвом Міка Гулда. Майкл Манн також тренувався у стрільбі з різних видів зброї, для того щоб зрозуміти, як краще всього зняти екшн-сцени.
 
* Флешка Вінсента - PNY Attaché.
 
К* омп'ютер Вінсента - HP TC-1100 tablet PC.
 
* У фільмі, оперативна група агентів ФБР складається зі справжніх офіцерів оперативних підрозділів ФБР, Адміністрації з контролю за застосуванням законів про наркотики і поліції Лос-Анджелеса.
 
* Сонцезахисні окуляри Вінсента - Silhouette 4048.
 
* Телефон Вінсента - Nokia 6800.
 
* Прізвище Макса - Дурошер. Його повне ім'я можна дізнатися, звернувши увагу на його картку водія.
 
* Ближче до кінцівки фільму на дисплеї в метро можна помітити напис: «Сьогодні 25 січня. Час 5:40 ранку ». Також у фільмі містяться інші посилання на час: 21:30 - на дисплеї «Fare reader» Макса, перед тим як Вінсент вбиває свою другу жертву. 22:00 - коли агент Феннінг дзвонить своєму колезі з моргу. 2:20 - агенти ФБР їдуть до клубу. 4:47 - коли Макс дзвонить Енні по стільниковому телефону з даху багатоповерхового гаража.
 
* Вінсент вбиває 12 чоловік.
 
* Одна з небагатьох картин без початкових титрів, більше того, глядачі, які випадково потрапили на перегляд, не знатимуть і назви, так як всі титри починаються лише після закінчення фільму з напису «Режисер Майкл Манн».
 
* Близько 80% сцен картини знімалися на цифрову відеокамеру, так як в основному розвиток сюжету відбувається в темний час доби.
 
== Просилання ==
35

редагувань

Навігаційне меню