Список серій «Naruto: Shippuuden» (сезон 1)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Список серій[ред.ред. код]

Сезон 1: Порятунок Кадзекаґе (2007)[ред.ред. код]

Заголовок Екранізовані розділи манги Трансляція
1 Повернення додому
«Кікьо:» (帰郷) 
245 15 лютого 2007 року
У вступі, який, щодо цих подій, переносить глядача в майбутнє, з'являється Саске в лігві Орочімару разом з Командою Какаші: Наруто, Сакурою та їх новим членом команди — Саєм. Наруто говорить із Саске про минуле, про Долину Завершення, і розуміє, що найкращий друг вже не той. Більше того, Саске демонструє Узумакі свої здібності, заглянувши у внутрішній світ Наруто та побачивши там Дев'ятихвостого Лиса. Реальна ж історія серіалу починається з повернення Наруто та Джирайї в Коноху. Глядачам знову представляють деяких персонажів аніме, таких як Сакура, Конохамару, Шикамару, Темарі та Какаші. 
2 Акацукі починають діяти!!
«Акацукі, шідо:!!» (暁、始動) 
246 15 лютого 2007 року
Цунаде хоче подивитись на прогрес Наруто після двох років тренувань. Для їхньої перевірки, Какаші ставить перед ними ту ж саму мету, що й декілька років тому — відібрати у нього дзвіночки. 
3 Результати тренування!!
«Шуґьо: но сейка» (修行の成果) 
247 22 лютого 2007 року
Члени Акацукі Дейдара і Сасорі починають атаку на Селище Піску з метою викрасти Кадзекаґе Ґаару. Дейдара атакує з повітря, використовуючи створених ним глиняних тварин, які вибухають. 
4 Джінчурікі Піску
«Суна но Джінчу:рікі» (砂の人柱力) 
248 1 березня 2007 року
Наруто і Сакура виконують завдання — відбирають дзвіночки у Какаші. Ґаара протистоїть Дейдарі. 
5 Як Кадзекаґе...!
«Кадзекаґе то шіте…!» (風影として…!) 
249 15 березня 2007 року
Цунаде оголошує про створення команди Какаші — тепер Наруто і Сакура не учні, а рівноцінні з Какаші ніндзя. Джирайя знову відправляється збирати інформацію про Акацукі. Ґаара відриває ліву руку ворогу, Дейдара, в свою чергу, виробляє потужний вибух в Селищі Піску. 
6 Місія закінчена!!
«Норумакуріа:!!» (ノルマクリアー) 
249 29 березня 2007 року
Ґаара створоє величезний піщаний щит для захисту Селища Піску від руйнувань, Дейдара користується моментом, щоб атакувати Кадзекаґе. Ослаблений Ґаара потрапляє в руки Акацукі. 
7 Вперед, Канкуро!
«Хашире Канкуро:!» (疾走れカンクロウ) 
250, 251 29 березня 2007 року
Канкуро переслідує Дейдару та Сасорі. Селище Піску відправляє в Коноху послання з проханням про допомогу. 
8 Втручання команди Какаші
«Шуцугекі, Какаші хан» (出撃、カカシ班) 
250 12 апреля 2007 года
Канкуро б'ється із Сасорі, який, якк виявляється і є творцем ляльок Карасу, Куроарі та Саншоуо, яких в бою використовує брат Ґаари. Команда Какаші відправляється на поміч. 
9 Сльози Джінчурікі
«Джінчу:рікі но наміда» (人柱力の涙) 
251, 252 12 квітня 2007 року
Команда переслідування Селища Піску знаходить Канкуро в пустелі без свідомості. Команда Какаші по дорозі зустрічає Темарі. Один із джонінів Селища Піску, Бакі, звертається за допомгою до бабусі Сасорі — Чійо та її братові Ебізо. 
10 Техника печаті: Печать Дев'яти Драконів
«Фу:ін джицу: — Ґенрю: Кю: Фу:джин» (封印術・幻龍九封尽) 
253, 254 19 квітня 2007 року
На допомогу Команді Какаші, яка в данирй момент перечікує бурю в пустелі, в Селище Піску відправляється Команда Гая: Рок Лі, Тен-Тен і Неджі. Члени Акацукі проводять ритуал над тілом Гаари з метою вилучення Однохвостого, який живе в ньому. 
11 Учениця шинобі-медика
«Ір'йо: шинобі но деші» (医療忍者の弟子) 
253, 254 26 квітня 2007 року
Команда Какаші прибуває в Селище Піску. Сакура виліковує отруєного Канкуро. Какаші розповідає про свого батька, який отримав прізвисько «Біле Ікло Конохи». Викликані ним же собаки намагаються знайти по запаху Дейдару і Сасорі. 
12 Рішучість Чійо
«Інкьо бабаа но кецуі» (隠居ババアの決意) 
254, 255 3 травня 2007 року
Команда Какаші та Чійо відправляються у висліжене собаками лігво Акацукі. По дорозі Чійо розповідає про існувати дев'яти біджу — легендарних хвостатих створінь (Наприклад, Дев'ятихвостий біджу в Наруто, Однохвостий біджу в Гаарі). Пакун (пес Какаші) попереджує Команду Гая; вони також направляються до лігва Акацукі, але на них нападає Кісаме, член організації. На шляху Команди Какаші встає Ітачі Учіха. 
13 Доленосна зустріч
«Іннен аймаміеру» (因縁あいまみえる) 
256, 257 10 травня 2007 року
Битва між командою Гая й Кісаме та командою Какаші з Ітачі. 

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]