Редагування Стрілець B2

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 3: Рядок 3:
   
 
== Структура ==
 
== Структура ==
Стрілець B2&nbsp;— найбільша газопилова хмара в центральній частині Галактики в поперечнику<ref name="">http://www.newscientist.com/article/mg16422144.900-star-attraction.html {{ref-en}}</ref>. Його загальна маса перевищує масу [[Сонце|Сонця]] в 3 мільйона разів<ref>http://www.daviddarling.info/encyclopedia/S/SagB.html {{ref-en}}</ref>. Стрілець В2 ділиться на три частини, чи джерела, що умовно позначаються Північний (N), Головний (М) та Південний (S). Вони містять велику кількість згущень [[зореутворення]], водяних [[мазер]]ів та більше 49 регіонів з компактними накопиченнями [[Молекула водню|водню]]. В них також присутні джерела [[рентгенівське випромінювання|рентгенівського випромінювання]], що пов'язані з так званими «[[Молодий зірковий об'єкт|молодими зірковими об'єктами]]» ({{lang-en|Young Stellar Object, YSO}}). Речовина в Стрільці В2 рухається нерівномірно; вчені виявили, що саме на межах окремих районів газу, що рухаються з різними швидкостями, виникають більшість мазерів та накопичень згустків водню<ref>http://www.mpifr-bonn.mpg.de/staff/epolehampton/thesis/node27.html {{ref-en}}</ref>. Північне джерело Sgr B2 (N) містить [[іонізований газ]] з вищими швидкостями, аніж в інших двох джерелах. Це свідчить про те, що Sgr B2 (N) відділився від Головного джерела Sgr B2 (М) нещодавно<ref>Mehringer, D. M., Palmer, P., Goss, W. M., & Yusef-Zadeh, F. 1993, ApJ, 412, 684{{ref-en}}</ref>. В обох Sgr B2 (N) та Sgr B2 (М) виникнення мазерів пов'язано з молекулярними витоками, деякі з яких утворюють структури типу ланцюжка. Молекулярні витоки й призводять до спалахів мазерів<ref>http://www.sai.msu.ru/dissovet/ramires.pdf</ref>.
+
Стрілець B2&nbsp;— найбільша газопилова хмара в центральній частині Галактики в поперечнику<ref name="">http://www.newscientist.com/article/mg16422144.900-star-attraction.html {{ref-en}}</ref>. Його загальна маса перевищує масу [[Сонце|Сонця]] в 3 мільйона разів<ref>http://www.daviddarling.info/encyclopedia/S/SagB.html {{ref-en}}</ref>. Стрілець В2 ділиться на три частини, чи джерела, що умовно позначаються Північний (N), Головний (М) та Південний (S). Вони містять велику кількість згущень [[зореутворення]], водяних [[мазер]]ів та більше 49 регіонів з компактними накопиченнями [[Молекула водню|водню]]. В них також присутні джерела [[рентгенівське випромінювання|рентгенівського випромінювання]], що пов'язані з так званими «[[Молодий зірковий об'єкт|молодими зірковими об'єктами]]» ({{lang-en|Young Stellar Object, YSO}}). Речовина в Стрільці В2 рухається нерівномірно; вчені виявили, що саме на границях окремих районів газу, що рухаються з різними швидкостями, виникають більшість мазерів та накопичень згустків водню<ref>http://www.mpifr-bonn.mpg.de/staff/epolehampton/thesis/node27.html {{ref-en}}</ref>. Північне джерело Sgr B2 (N) містить [[іонізований газ]] з вищими швидкостями, аніж в інших двох джерелах. Це свідчить про те, що Sgr B2 (N) відділився від Головного джерела Sgr B2 (М) нещодавно<ref>Mehringer, D. M., Palmer, P., Goss, W. M., & Yusef-Zadeh, F. 1993, ApJ, 412, 684{{ref-en}}</ref>. В обох Sgr B2 (N) та Sgr B2 (М) виникнення мазерів пов'язано з молекулярними витоками, деякі з яких утворюють структури типу ланцюжка. Молекулярні витоки й призводять до спалахів мазерів<ref>http://www.sai.msu.ru/dissovet/ramires.pdf</ref>.
   
 
== Примітки ==
 
== Примітки ==

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

Шаблони, використані на цій сторінці: