Східний видавничий дім

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Східний видавничий дім
Держава Україна Україна
Засновано 1998
Штаб-квартира Донецьк

ТОВ «Схі́дний видавни́чий дім» — видавництво у Донецьку, засноване 11 лютого 1998 р. Серед засновників, зокрема, є «Український культурологічний центр» та В. С. Білецький. Він же — перший директор видавництва.

Виконує повний комплекс видавничо-поліграфічних послуг: набір, верстку, дизайн, макетування, редагування, коректуру і друк книг та журналів. Загальна кількість виконаних проектів (назв книжково-журнальної продукції) — близько 1100. Спеціалізується, зокрема, на науковій і навчальній літературі, в тому числі технічній, у галузі точних і гуманітарних наук. Серед журнальних видань — журнал "Схід", «Аспект» та ін.

Наймасштабніший видавничий проект — «Гірничий енциклопедичний словник» у 3-х томах (2002—2004 рр.), закінчення проекту Мала гірнича енциклопедія (т. 3), 2013 р. Менеджери-директори, що доклали зусиль у розвій видавництва: В. С. Білецький, Є. В. Кістьянц (1999—2004), Т. М. Латишева (2004—2006), Г. В. Сімченко (Тимофєєва)2006).

У 2007 році за версією програми «Лідер галузі» ТОВ «Східний видавничий дім» увійшло до числа лідерів рейтингу у своїй підгалузі (37 місце з 40, відзначених ВАТ «Статінформконсалтинг»).

У 2009 році у рейтингу "Динаміка за критеріями КВЕДа «22.25.0» — «Надання інших послуг у поліграфічній діяльності» за підсумками трьох останніх років ТОВ «Східний видавничий дім» зайняло 22 позицію. Це дало змогу увійти до «Ліги найкращих» (ТОП-35) і одержати відзнаку — Орден «Зірка економіки України» ІІІ ступеня.

У 20002011 рр. видання «Східного видавничого дому» завоювали ряд 1-х і 2-х місць на Регіональному фестивалі преси і книги Донбасу.

У 2015 році внаслідок війни на Донбасі видавництво «Східний видавничий дім» вимушене було призупинити свою діяльність.

Джерела


Сигма Це незавершена стаття про видавництво.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Українські підприємства Це незавершена стаття про українську компанію або підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.