Телекарт-Прилад

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ТОВ «Телекарт-Прилад»
Тип холдинг, Приладобудівельне підприємство
Галузь Приладобудування
Гасло Технології, що створюють символи
Засновано 1995
Штаб-квартира Україна Україна, Одеса
Ключові особи Козлов Олексій Сергійович
Продукція Засоби зв'язку, устаткування для побудови локальних обчислювальних мереж, побутова техніка
Сайт www.telecard.odessa.ua

Підприємство ТОВ «Телекарт-Прилад» — одна з провідних компаній України у сфері розробки і виробництва електроприладів і радіоелектронної апаратури побутового і спеціального призначення. Компанія виконує весь цикл необхідних робіт, починаючи з розробки виробу і програмного забезпечення, закінчуючи установкою, гарантійним обслуговуванням і навчанням фахівців замовника.

Історія компанії[ред. | ред. код]

ТОВ «Телекарт-Прилад» засноване в 1995 році. Сьогодні підприємство «Телекарт-Прилад» — могутня компанія, що динамічно розвивається, з величезним досвідом роботи у сфері комунікацій. Упроваджуючи нові системи управління і контролю якості, підприємство прагне до максимальної продуктивності і задоволення запитів найвимогливіших замовників. Підприємство «Телекарт-Прилад» по праву визнано успішною, динамічною, відповідальною компанією, і свідоцтво цьому — наші численні замовники і партнери в більш ніж двадцяти країнах світу.

Структура підприємства[ред. | ред. код]

До складу підприємства входять наступні структури:

 1. Приладобудівний завод — 34500кв.м., 9 виробничих і адміністративних корпусів, 750 працівників.
 2. Спеціальне конструкторсько бюро (СКБ) — розробка, впровадження в серійне виробництво нових, в тому числі програмних, продуктів підприємства, випробування і сертифікація виробів заводу.
 3. Департамент продажів і маркетингу, завданнями якого є маркетингове дослідження ринку, реалізація продукції, організація рекламний-виставкових заходів.
 4. Сервісний центр — гарантійний і післягарантійний супровід продукції, пуско-налагоджувальні роботи і ремонтні роботи.
 5. Філіал в Києві.

Продукція[ред. | ред. код]

Підприємство з 1995 року розробляє і серійно випускає:

 • Таксофони для «Укртелеком», таксофони «Універсальна послуга зв'язку» для Російської федерації, системи управління, блоки захисту телефонних ліній;
 • Електронні лічильники і системи обліку електроенергії;
 • АТС «КВАНТ-Е»;
 • Пластикові картки — з імплантацією контактних і безконтактних модулів різних виробників;
 • Побутову техніку;
 • Продукцію для потреб силових структур.

Технології заводу[ред. | ред. код]

Завод «Телекарт-Прилад»

Для вдосконалення деяких виробничих процесів фахівцями підприємства розробляється, проводиться і упроваджується оригінальне устаткування — зокрема, ламінатори і устаткування по виготовленню інлет для пластикових карток, свiтломонтажнi столи для збірки електронних модулів.

Ділянка лиття пластмас[ред. | ред. код]

Ділянка лиття пластмас заводу оснащена роботизованим комплексом для лиття пластикових підстав електроних карток SmartXpress продуктивністю 20 мільйонів підстав в рік.

Ділянка лиття алюмінію і гуми[ред. | ред. код]

Ділянка лиття підприємства «Телекарт-прилад» орієнтований на два напрями:

 • литво алюмінієвих сплавів під тиском;
 • литво гумових виробів з різних сумішей.

Завдяки устаткуванню ділянки литва і високої кваліфікації персоналу ми отримуємо деталі відмінної якості і високих технічних характеристик.

Ділянка гальванічних покриттів[ред. | ред. код]

Ділянку гальванічних покриттів має три технологічні лінії.

Відпрацьовані процеси дозволяють отримувати широкий спектр покриттів:

При відробітку технології нанесення покриттів була успішно вирішена задача використання нових складів ванн, прийнята в Західній Європі.

У цеху функціонують сучасні очисні споруди.

Ділянка порошкового фарбування[ред. | ред. код]

Ділянка порошкового фарбування якісно і оперативно проводить фінішну обробку деталей з гальванічним покриттям. Сучасні матеріали дозволяють отримувати поверхні будь-яких кольорів і структури.

Механічне виробництво[ред. | ред. код]

Механічна обробка металів здійснюється на сучасному вітчизняному і імпортному устаткуванні, зокрема з числовим програмним управлінням. З'єднання деталей з алюмінієвих сплавів проводиться за допомогою аргоново-дугової зварки, що виконується на сучасних агрегатах з плавкими і не плавкими вольфрамовими електродами. Подібна обробка відрізняється продуктивністю і високою якістю шва. Швидкісне фрезерування виконується на сучасних оброблювальних центрах з числовим програмним забезпеченням.

Інструментальне виробництво[ред. | ред. код]

Науковий і технічний потенціал інструментального виробництва дозволяє вирішувати найскладніші задачі: від комп'ютерного проектування оснащення і спеціального інструменту до їх виготовлення на власних потужностях. Сучасні електроерозійні верстати з числовим програмним управлінням виконують великий перелік робіт по обробці складних профілів незалежно від твердості оброблюваного матеріалу.

Каркасний-штампувальна ділянка[ред. | ред. код]

Каркасний-штампувальна ділянка нашого заводу обладнана прецизійними координатно-револьверними пресами, які оснащені магазином з 43 комплектами змінних інструментів і системою числового програмного управління.

Ділянка токарних автоматів[ред. | ред. код]

Ділянка токарних автоматів оснащена високоточними подовжній-токарний-револьверними автоматами, що дозволяють отримати масові деталі високої точності, скоротити час виготовлення, сконцентрувати операції.

Виробництво електронних приладів[ред. | ред. код]

Ми виготовляємо електронні модулі із застосуванням як класичній технології навісного монтажу, так і сучасній технології поверхностного монтажу.

Дві автоматичні складальні лінії поверхневого монтажу виконують нанесення паяльної пасти, прецизійну установку і паяння компонентів.

Перевірка якості здійснюється автоматом оптичного контролю Orbotech (Орботек).

Для монтажу компонентів, що встановлюються в отвори, використовуються светомонтажниє столи, створені на проектних і виробничих потужностях заводу. Установка компонентів на друкарські плати здійснюється оператором за допомогою лазерного променя під управлінням персонального комп'ютера.

Дві автоматичні установки паяння хвилею припою ERSA (Ерса) дозволяють виконувати послідовно флюсування і групове паяння як одиночних електронних модулів, так і їх груп.

Очищення електронних модулів від залишків флюсу після операцій паяння виконується в установці автоматичного миття Aqua Jet (Аква Джет).

Внутрішньосхемний електричний контроль, що виконується на установках Pilot-40 і TR-17, дозволяє тестувати компоненти і ланцюги конструктивно закінчених електронних модулів.

Виробництво карток[ред. | ред. код]

З 1995 року підприємство «Телекарт-прилад» успішно працює на ринку пластикових карток. За цей час нами випущено більше 100 млн карток.

З 2003 року підприємство «Телекарт-прилад» почало випуск бесконтактної картки. Особливістю її технології є повний цикл по виготовленню інлет на автоматах власної розробки.

На підприємстві розроблений і виготовлений багатопозиційний ламінатор, який в автоматичному режимі дозволяє здійснювати збірку заготівки для безконтактної картки, подачу касети у вузол гарячого ламінування і потім — на позицію охолоджування і розбирання касет. Застосування технологій з мінімальним втручанням людини дозволяє нам отримувати гарантовано високу якість продукту.

Випробувальний центр[ред. | ред. код]

З метою постійного поліпшення якості продукції підприємством «Телекарт-прилад» був створений Випробувальний центр, який пройшов акредитацію в Национальному Агентстві акредитації України. До складу центру входять три структурні підрозділи:

 • випробувальна лабораторія, завданням якої є проведення всієї номенклатури внутрізаводських випробувань;
 • відділ внутрішніх випробувань, який розробляє і упроваджує «стандарти лідера», сприяючі становленню на підприємстві системи фірмових випробувань;
 • відділ метрології, завданням якого є пошук, закупівля, супровід і контроль своєчасної перевірки засобів вимірювальної техніки, атестація випробувального устаткування і робочих місць.

Унікальне для України випробувальне устаткування дозволяє центру проводити широкий спектр випробувань, зокрема:

 • Кліматична камера з діапазоном температур від мінус 65 до плюс 180 градусів Цельсія і

вологості до 98 відсотків;

 • вібраційна система із забезпеченням синусоїдальної і випадкової вібрації в діапазоні частот від п'яти до трьох тисяч герц;
 • екранована камера з комплектом устаткування для вимірювань напруженості поля і напруги радіоперешкод;
 • устаткування для випробувань на стійкість до електромагнітних дій;
 • установка для перевірки лічильників електричної енергії;
 • установка для випробувань безконтактних карток;
 • камери пороши і піску, сольового туману — для тестування військової продукції.

Управління якістю[ред. | ред. код]

Підприємство «Телекарт-Прилад» застосовує систему управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO (Ісо) 9001 (дев'ять тисяч один).

Посилання[ред. | ред. код]