Теленик Сергій Федорович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 10:35, 9 серпня 2020, створена RarBot (обговорення | внесок) (Завідуючий -> Завідувач)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Сергі́й Фе́дорович Теле́ник (* 7 червня 1952) — український математик, доктор фізико-математичних наук (2000), професор. Працює на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського. З 2001 року є завідувачем кафедри АУТС. Автор понад 60 наукових праць. З 2018 року декан на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Життєпис

Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматики та управління в технічних системах. Був координатором кількох проектів зі створенню розподілених інформаційних систем і систем управління для ряду міністерств України. Брав участь в проектній компанії NetCracker для створення системи управління ІТ-інфраструктурою. Секретар секції "Інформатика та кібернетика" Науково-технічної ради Міністерства освіти і науки.

Наукові інтереси

Коло наукових інтересів: структурне програмування, логіка вищих порядків; проблеми телекомунікацій; інформаційні технології та алгоритмізація в управлінні; концепція, моделі, алгоритми і засоби адаптивних технологій створення інформаційно-керуючих систем.

Публікації

Див. також

Посилання