Відмінності між версіями «Телескоп (риба)»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Рядок 16: Рядок 16:
 
}}
 
}}
   
Телескоп - представник сім'ї [[золоті риби|золотих риб]] (Сarassius auratus auratus L., [[1758]]). Ця вразлива [[риба]] получила свою чудернацьку назву завдячуючи своїм випуклим очам (до 5см), що мають кулеподібну, або циліндричну форму. Також телескопи - малорухливі і ніжні риби. Харчуються будь-яким видом їжі. У процесі виводу утворились два кольори: яскраво-оранжевий і коричнево-чорний.
+
Телескоп - представник сім'ї [[золоті риби|золотих риб]] (Сarassius auratus auratus L., [[1758]]). Ця вразлива [[риба]] получила свою чудернацьку назву завдячуючи своїм випуклим очам (до 5см), що мають кулеподібну, або циліндричну форму. Також телескопи - малорухливі і ніжні риби. Харчуються будь-яким видом їжі. У процесі [[селекція|селекції]] утворились два кольори: яскраво-оранжевий і коричнево-чорний.
   
 
== Поради акваріумістам ==
 
== Поради акваріумістам ==

Версія за 06:19, 17 березня 2007

Телескоп
Біологічна класифікація
Домен: Ядерні (Eukaryota)
Царство: Риби
Тип: Хордові (Chordata)
Підтип: Черепні (Craniata)
Надклас: Щелепні (Gnathostomata)
Родина: Карпові (Cuprinidae)
Вид: Телескоп (риба)

Телескоп - представник сім'ї золотих риб (Сarassius auratus auratus L., 1758). Ця вразлива риба получила свою чудернацьку назву завдячуючи своїм випуклим очам (до 5см), що мають кулеподібну, або циліндричну форму. Також телескопи - малорухливі і ніжні риби. Харчуються будь-яким видом їжі. У процесі селекції утворились два кольори: яскраво-оранжевий і коричнево-чорний.

Поради акваріумістам

Якщо телескоп живе у акваріумах, тоді акваріумістам потрібно подбати щоб не було водоростів із гострими кінцями. У разі пошкодження очей (забілення, наявність червоних цяток під очима тощо) риба стає безпорадною. Не варто пускати до дратівливих риб.