Відмінності між версіями «Українська взаємодопомога»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
[[Файл:Українська Взаємодопомога.jpg|thumb|200px|Українська взаємодопомога - — засідання 2011  р.]]
 
'''Українська взаємодопомога''' - — всеукраїнська [[громадська організація]]. Створена на установчій конференції у Києві [[17 листопада]] [[2003]] року, має місцеві відділення у 24 областях та АР Крим.
 
Ініціатором створення "«Української Взаємодопомоги"» стала Постійна парламентська комісія у зв"язках з українцями за кордоном та [[Українська всесвітня координаційна рада]].
 
Головна мета організації згідно Статуту - — захист інтересів громадян України, які перебувають за кордоном, громадське сприяння усуненню причин масової трудової міграції українців за кордон і створення передумов і механізмів їх повернення на Батьківщину.
 
ВГО «Українська Взаємодопомога» організувала проведення І Всесвітнього (установчого) з'їзду представників новітньої міграційно-еміграційної хвилі з України (18-19 серпня 2006) і стала базовою для створення Міжнародної громадської організації українців «[[Четверта Хвиля]]», яка об'єднує й координує діяльність українських товариств і громадських організацій новітньої (четвертої) міграційно-еміграційної хвилі.
 
== Значимі проекти ==
 
У 2008 році «Українська Взаємодопомога» іnf «Четверта Хвиля» розпочали Міжнародний культурно-громадський проект - — '''Естафета культур європейських народів "«Серце Європи».'''
 
ВГО «Українська Взаємодопомога» та МГОУ «Четверта Хвиля» ініціювали створення у Києві Галереї сучасного українського мистецтва у світі (Галерея СУІВМ).
 
ВГО «Українська Взаємодопомога» та МГОУ «Четверта Хвиля» виступили ініціаторами створення Державної програми «Повернення на Батьківщину українських трудових мігрантів».
 
== Джерела ==
 
* [http://www.psychonomy.com.ua/ua/ukrainskaya-vzaimopomoshch-vseukrainskaya-obshchestvennaya-organizatsiya Українська взаємодопомога]
* http://www.discount.ua/firm-264769.html
* http://mihrantua.narod.ru/xvila6.htm
* http://newwave4.org/ukraine/307-spilna-dija-ta-vzayemodopomoga.html
* http://photo.ukrinform.ua/ukr/current/photo.php?id=41631
 
 
[[Категорія:Українські громадські організації]]