Відмінності між версіями «Український інститут публічної політики»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(Створена сторінка: '''Український інститут публічної політики'''(УІПП) - громадська організація, створена в тр...)
 
м
Рядок 1: Рядок 1:
'''Український інститут публічної політики'''(УІПП) - громадська організація, створена в травні 2010 року року і є незалежною, не пов’язаною з жодною політичною ідеологією неурядовою організацією. Ключовими цінностями УІПП є незалежність, плюралізм, толерантність та професійна чесність.
+
'''Український інститут публічної політики'''(УІПП) громадська організація, створена в травні 2010 року року та незалежна і непов’язана з жодною політичною ідеологією чи неурядовою організацією. Ключовими цінностями УІПП є незалежність, плюралізм, толерантність та професійна чесність.
   
 
== Місія УІПП ==
 
== Місія УІПП ==

Версія за 15:40, 8 грудня 2010

Український інститут публічної політики(УІПП) — громадська організація, створена в травні 2010 року року та незалежна і непов’язана з жодною політичною ідеологією чи неурядовою організацією. Ключовими цінностями УІПП є незалежність, плюралізм, толерантність та професійна чесність.

Місія УІПП

Підвищенні якості державного врядування та зміцнення громадянського суспільства через проведення незалежних досліджень, поширення знань та організації суспільного діалогу.

Напрями діяльності

УІПП організовує свою діяльність у рамках таких програм:

  • демократія та належне врядування,
  • економічна політика та бізнес,
  • зовнішня та безпекова політика.

Окремим напрямком роботи інституту є налагодження суспільного діалогу, що включає в себе організацію та проведення публічних консультацій та формування культури переговорів як ефективного механізму взаємодії для розробки рішень, прийнятних для всіх сторін.

Посилання