Відмінності між версіями «Український інститут публічної політики»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Рядок 7: Рядок 7:
 
| abbreviation = УІПП
 
| abbreviation = УІПП
 
| formation = 2010
 
| formation = 2010
| type = аналітичний центр
+
| type = [[аналітичний центр]]
 
| headquarters = Саксаганського 69
 
| headquarters = Саксаганського 69
 
| location = Київ, Україна
 
| location = Київ, Україна

Версія за 07:33, 11 грудня 2010

Український інститут публічної політики
Logo UIPP.png
Абревіатура УІПП
Засновано 2010
Тип аналітичний центр
Штаб-квартира Саксаганського 69
Розташування Київ, Україна
Директор Чумак В.В.
Веб-сайт www.uipp.org.ua


Український інститут публічної політики (УІПП) — громадська організація, створена в травні 2010 року року. Незалежний і непов’язаний з жодною політичною ідеологією аналітичний центр. Ключовими цінностями УІПП є незалежність, плюралізм, толерантність та професійна чесність.

Про УІПП

Місія УІПП

Підвищенні якості державного врядування та зміцнення громадянського суспільства через проведення незалежних досліджень, поширення знань та організації суспільного діалогу.

Цінності та мета

Ключовими цінностями УІПП є незалежність, плюралізм, толерантність та професійна чесність.

Головною метою діяльності УІПП є досягнути того, щоб українські громадяни, державні інститути та зацікавлені групи, включаючи бізнесові та професійні асоціації, громадські організації та політичні партії отримали знання та вміння, що дозволяють ефективно розробляти та реалізовувати публічну політику та оцінювати її наслідки.

Фінансування

УІПП є офіційно зареєстрованою громадською неприбутковою організацією, яка діє у відповідності до чинного законодавства України. Діяльність інституту фінансується з добровільних пожертвувань фізичних та юридичних осіб, внесків індивідуальних та корпоративних членів, а також через гранти, отримані від українських та міжнародних організацій. УІПП може виконувати замовлення від бізнесу та державних інституцій.


Напрями діяльності

УІПП організовує свою діяльність у рамках таких програм:

  • демократія та належне врядування,
Дослідження основних політичних інститутів України: президентство, парламентаризм , конституційний устрій – та їхнього формування через політичний процес. Дослідження, покликані збільшити підзвітність, прозорість та ефективність системи державного управління в Україні;
  • економічна політика та бізнес
Дослідження основних проблем бізнесу в Україні та тенденцій розвитку економіки у сферах: галузевий аналіз, конкурентоспроможність, фіскальна і бюджетна політика, грошово-кредитна політика та державне регулювання.
  • зовнішня та безпекова політика
Аналіз стратегічних інтересів України у політиці, економіці, оборонній політиці, питаннях міграції, довкілля та гуманітарної сфери. Вивчення та аналіз відносин між Україною та Росією й іншими важливими країнами колишнього СРСР, ЄС, США та Китаєм. Безпекові студії в УІПП ґрунтуються на розумінні поняття «безпека» у широкому сенсі – експерти УІПП визначають та розробляють рекомендації щодо запобігання та відвернення як традиційних загроз, пов’язаних із застосуванням воєнної сили, так і невоєнних безпекових загроз. Особлива увага приділяється питанням безпеки у Чорноморському регіоні.
  • Організація суспільного діалогу та поширення знань
Умовою ефективної політики в демократичному суспільстві є притримування стандартів публічної політики, які використовуються в розвинених демократичних країнах світу. Співробітники УІПП мають великий досвід використання цих стандартів в процесі підготовки рішень та навчанні цих процедур управлінців, держслужбовців та працівників інших аналітичних центрів.
Ефективне використання аналітичних досліджень УІПП для формування публічної політики є можливим тільки у разі тісної співпраці з усіма залученими групами. Така робота включає глибокий аналіз інтересів усіх зацікавлених сторін та спільний процес розробки й аналізу варіантів рішень, що проводяться у структурований спосіб. Цей підхід не тільки покращує документи політики, але й створює підтримку для їх прийняття на регіональному або державному рівні. Тому одним з основних напрямів діяльності УІПП є створення платформи для ведення конструктивного суспільного діалогу. Це включає організацію та проведення публічних консультацій та формування культури переговорів як ефективного механізму взаємодії для розробки рішень, прийнятних для всіх сторін.
Команда УІПП усвідомлює, що для досягнення своєї мети – підвищення якості державного врядування та забезпечення участі громадськості в процесах прийняття рішень – важливим є співпраця з партнерами, яким необхідно застосовувати засоби публічної політики в своїй роботі. Тому ми постійно ділимося своїм досвідом та передаємо вміння та навички щодо розробки політики, ведення публічних обговорень та організації ефективного процесу прийняття спільних рішень як в рамках комплексних проектів, так і через окремі тренінги.

Реалізовані проекти

Контакти

Поштова адреса: вул. Саксаганського, 69, оф.6, Київ, 01033

Телефон:(044)248-7252

E-mail: office@uipp.org.ua

Веб-сайт: www.uipp.org.ua

Посилання