Файл:Дум Патруль (телесеріал, 2019).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дум_Патруль_(телесеріал,_2019).jpg(300 × 169 пікселів, розмір файлу: 18 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання для статті «Дум Патруль (телесеріал)» [?]
Опис Логотип телесеріалу
Джерело Кадр із серії
Автор

DC Universe

Мета використання
  • Це зображення використовується виключно для інформаційних цілей, показуючи поточний логотип телесеріалу.
  • Це зображення ідентифікує телесеріал, даючи краще зрозуміти читачеві, про яке серіалі йдеться в статті.
  • Це зображення є зменшеним в порівнянні з оригіналом кадром.
  • Це зображення не обмежує DC Universe в комерційному використанні зображення.
  • Використання зображення відповідає прийнятим у Вікіпедії критеріям добропорядного використання. Кадр з логотипом також використовується на безлічі інших сайтів.
Замінність

Заміна вільним файлом неможлива, оскільки усі права на нього та його копії, належать правовласнику.

Комерційна цінність

Використання зображення із поточною роздільною здатністю та зазначеною тут метою не применшує комерційну цінність початково продукту для правовласника.

Мінімальність

Вільної альтернативи зображенню немає

Обсяг використаного матеріалу Файл використовується повністю;
Він містить тільки той об'єкт, наявність якого вимагається метою його використання.
Низька роздільність?

Роздільна здатність цього файлу не більша, ніж достатня для енциклопедичних цілей.

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний11:59, 23 жовтня 2018Мініатюра для версії від 11:59, 23 жовтня 2018300 × 169 (18 КБ)Sourlemoning (обговорення | внесок){{Обґрунтування добропорядного використання |Опис = Логотип телесеріалу |Джерело = Кадр із серії |Автор = DC Universe |Стаття = Дум Патруль (телесеріал) |Мета = * Це зображення використовується виключно для інформаційних цілей, показуючи поточний логотип телесеріалу. * Це зображення ідентифікує телесеріал, даючи краще зрозуміти читачеві, про яке серіалі йдеться в статті. * Це зображення є зменшеним в порівнянні з оригіналом кадром. * Це зображення не обмежує DC Universe в комерційному викорис...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані