Файл:2011 FIFA BSWC Logo.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

2011_FIFA_BSWC_Logo.png(250 × 266 пікселів, розмір файлу: 56 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання для статті «Чемпіонат світу з пляжного футболу 2011» [?]
Опис Логотип Чемпіонату світу з пляжного футболу 2011
Джерело http://en.wikipedia.org/wiki/File:2011_FIFA_BSWC_Logo.png
Автор

FIFA.com

Час створення

10.08.2011

Мета використання

ілюстрація статті про Чемпіонат світу з пляжного футболу 2011

Замінність

відсутні вільні зображення


Обсяг використаного матеріалу повністю
Низька роздільність?

низька

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний09:01, 24 серпня 2013Мініатюра для версії від 09:01, 24 серпня 2013250 × 266 (56 КБ)Fed4ev (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=2011 FIFA BSWC Logo |Опис=Логотип Чемпіонату світу з пляжного футболу 2011 |Автор=FIFA.com |Джерело=http://en.wikipedia.org/wiki/File:2011_FIFA_BSWC_Logo.png |Ча...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: