Файл:Beijing 2008.svg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(SVG-файл, номінально 332 × 400 пікселів, розмір файлу: 20 КБ)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Логотип Літніх Олімпійських ігор 2008
Джерело http://www.brandsoftheworld.com/
Час створення 2000-ні
Автор зображення МОК
Ліцензія

див. нижче

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Мета використання

Допомогти читачам ідентифікувати міжнародні змагання, переконати читачів, що вони потрапили на сторінку потрібної статті.

Замінність

Так як дане зображення є логотипом, то для цього практично точно немає вільної заміни. Будь-яка заміна, що не є похідною роботою, не змогла б передати значення логотипу, а також не відповідала б меті індентифікації організації.


Обсяг використаного матеріалу Зображення повністю
Низька роздільність?

Низька (332 × 400)

Інше Завантажене зображення відповідає всім критеріям добропорядного використання. Його використання не порушує закон США про авторське право
Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування:[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:53, 23 квітня 2008Мініатюра для версії від 22:53, 23 квітня 2008332 × 400 (20 КБ)Texnik (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Логотип Літніх Олімпійських ігор 2008 |Опис=Літні Олімпійські ігри 2008 |Автор= |Джерело=взято з цього [http://www.brandsoftheworld.com/] сай

Метадані