Файл:CS Hammam-Lif.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

CS_Hammam-Lif.png(280 × 363 пікселів, розмір файлу: 20 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Логотип ФК Хаммам-Ліф
Джерело http://umgrandeescudeiro.blogspot.com/2012/09/tunisia-ligue-professionelle-1.html


Мета використання

Ілюстрація статті про клуб

Замінність

Неможлива


Обсяг використаного матеріалу Вся
Низька роздільність?

Так, 280 × 363

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний22:35, 19 травня 2013Мініатюра для версії від 22:35, 19 травня 2013280 × 363 (20 КБ)YarikUkraine (обговорення | внесок){{Обґрунтування добропорядного використання | Опис = Логотип ФК Хаммам-Ліф | Джерело = http://umgrandeescudeiro.blogspot.com/2012/09/tunisia-ligue-professionelle-1.html | Частин...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл: