Файл:FIAPF logo.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

FIAPF_logo.png(167 × 74 пікселів, розмір файлу: 9 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Добропорядне використання Міжнародна федерація асоціацій кінопродюсерів[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання для статті «[[Міжнародна федерація асоціацій кінопродюсерів]]» [?]
Опис Офіційний логотип Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів
Джерело Офіційна сторінка МФАКП


Мета використання

Enhance article.

Замінність

No alternative could exist.


Обсяг використаного матеріалу Image only.
Низька роздільність?

Yes.

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний23:29, 16 грудня 2011Мініатюра для версії від 23:29, 16 грудня 2011167 × 74 (9 КБ)Diakovych (обговорення | внесок)== Добропорядне використання Міжнародна федерація асоціацій кінопродюсерів == {{Обґрунтування добропорядного використання |Article = [[

Така сторінка використовує цей файл: