Файл:Mannheimer ERC Logo 2 65-70.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Mannheimer_ERC_Logo_2_65-70.png(306 × 306 пікселів, розмір файлу: 148 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис Мангейм Логотип
Джерело Німецька Вікіпедія
Час створення невідомо
Автор зображення невідомий
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Логотип Мангейм
Джерело Німецька Вікіпедія


Мета використання

проілюструвати статтю

Замінність

немає вільної заміни


Обсяг використаного матеріалу зображення повністю
Низька роздільність?

306 × 306 пікселів

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:13, 11 березня 2013Мініатюра для версії від 19:13, 11 березня 2013306 × 306 (148 КБ)Jphwra (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Mannheimer_ERC_Logo_2 65-70.png |Опис=Мангейм Логотип |Автор=невідомий |Джерело=[http://de.wikipedia.org/wiki/Datei:Mannheimer_ERC_Logo_2.png Німецька Вікіпедія]...
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані