Файл:NationalHockeyLeague.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

NationalHockeyLeague.png(150 × 155 пікселів, розмір файлу: 8 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Логотип спортивної організації — Національної хокейної ліги.
Джерело http://www.sportslogos.net/logo.php?id=2049
Час створення 1917 рік.
Автор зображення Національна хокейна ліга.
Ліцензія

див. нижче.

Обґрунтування добропорядного використання[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання не вказано назву статті [?]
Опис Логотип спортивної організації — Національної хокейної ліги.
Джерело Sports Logos.


Мета використання

Зображення розміщено у картці спортивної організації, про яку йде мова у статті. Призначення зображення — допомогти читачу визначити організацію, запевнити читачів, що вони читають правдиву статтю, яка містить критичні коментарі про організацію, та проілюструвати бренд організації.

Замінність

Оскільки це логотип, його неможна замінити. Будь-яка не похідна робота може призвести до зміни змісту зображення.


Обсяг використаного матеріалу Повний логотип.
Низька роздільність?

Низька.

Інше Використання зображення у Вікіпедії можливе з обґрунтуванням добропорядного користування, яке тут представлено.
Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний16:59, 9 лютого 2008Мініатюра для версії від 16:59, 9 лютого 2008150 × 155 (8 КБ)An-tu (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= |Опис= |Автор= |Джерело= |Час створення= |Ліцензія= }} Категорія:Зображення

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані