Файл:PlayOffs.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

PlayOffs.png(400 × 103 пікселів, розмір файлу: 7 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис Офіційний логотип Плей-Оф в НФЛ. Офіційний логотип Плей-Оф Національної Футбольної Ліги з 2005 по 2008 роки
Джерело http://www.sportslogos.net/logo.php?id=6510
Час створення
Автор зображення невідомо
Ліцензія

див. нижче


Ліцензування[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний12:32, 24 лютого 2010Мініатюра для версії від 12:32, 24 лютого 2010400 × 103 (7 КБ)Sometimesmonkeydies (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= Офіційний логотип Плей-Оф в НФЛ |Опис=Офіційний логотип Плей-Оф Національної Футбольної Ліги з 2005 по 2008 роки |Автор= |Д�

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані