Файл:Podilskiy pivgrish.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(818 × 348 пікселів, розмір файлу: 77 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Монета Князя Костянтина Коріятовича/ князя, дідича та господаря Смотрича (Поділля).

MONETA CONSTANTINI / +DVCIS H(EREDIS ЕТ) DOMINI DE SMOTRIC {PODOLIA}

Джерело: http://www.skarb.khoz.ru/forum/viewtopic.php?f=8&t=1636


Ліцензування:[ред. | ред. код]

May be copyrighted

Coin Icon.svg

Це зображення відображає грошову одиницю. Деякі грошові одиниці не є об'єктами авторського права і перебувають у суспільному надбанні. Інші захищені авторським правом. У цих випадках, використання зображень у Вікіпедії вважається добропорядним використанням, якщо вони використовуються з метою коментарів та критицизму тільки щодо цієї грошової одиниці. Будь-яке інше використання цих зображень, у Вікіпедії та за її межами, може бути порушенням авторських прав.

Додаткові правові обмеження можуть мати місце щодо підробки грошових одиниць, особливо це стосується друку цих зображень (див. Commons:Currency).

Людині, яка завантажує зображення: Якщо зображення захищене авторським правом, додайте детальне обґрунтування добропорядного використання для кожного використання зображення, як описано на Вікіпедія:Обґрунтування добропорядного використання, а також джерело роботи та інформацію про авторське право.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний18:47, 12 травня 2009Мініатюра для версії від 18:47, 12 травня 2009818 × 348 (77 КБ)Best (обговорення | внесок)Монета Князя Костянтина Коріятовича/ князя, дідича та господаря Смотрича (Поділля). MONETA CONSTANTINI / +DVCIS H(EREDIS ЕТ) DOMINI DE SMOTRIC {PODOLIA} Джерело: http://www.
  • Ви не можете перезаписати цей файл

Такі сторінки використовують цей файл:

Метадані