Файл:RemeberUsDotCom.jpeg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

RemeberUsDotCom.jpeg(194 × 137 пікселів, розмір файлу: 28 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис логотип організації "RemeberUs.com" (для ідентифікації/ілюстрування статті в УкрВікі)
Джерело www.rememberus.org
Час створення 2016
Автор зображення RemeberUs.com
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний23:09, 12 березня 2018Мініатюра для версії від 23:09, 12 березня 2018194 × 137 (28 КБ)Antonyahu (обговорення | внесок)=={{int:filedesc}}== {{Зображення |Опис=логотип організації "RemeberUs.com" (для ідентифікації ілюстрування статті в УкрВікі) |Автор= RemeberUs.com |Джерело= RemeberUs.com |Час створення= 2016 |Ліцензія= {{логотип}} }}

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані