Файл:TopGearHosts.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(802 × 965 пікселів, розмір файлу: 303 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Опис файлу[ред. | ред. код]

Опис TopGearHosts.

Верхнє-фото: Зріз із першого сезону Top Gear. Зліва направо: Джейсон Доу, Річард Хаммонд і Джеремі Кларксон. Нижнє фото: Зріз із другого сезону Top Gear. Зліва направо: Джеймс Мей, Річард Хаммонд і Джеремі Кларксон.

Джерело англійська вікіпедія (http://en.wikipedia.org/wiki/File:TopGearHosts.jpg)
Час створення
Автор зображення BBC
Ліцензія

див. нижче


Ліцензування[ред. | ред. код]

Copyrighted

Це зображення є окремим кадром з кінофільму або телепередачі, захищених авторським правом. Найімовірніше, авторськими правами на це зображення володіє компанія або корпорація, що зняла цей фільм або передачу, а також актори, що потрапляють у кадр. Допускається використання в освітніх цілях обмеженої кількості копій зображення низької якості на сторінках Вікіпедії українською мовою, розташованої на серверах в США. Використання таких зображень може бути кваліфіковане як добропорядне (Fair use) відповідно до закону про авторське право США. Інше використання таких зображень може стати порушенням авторського права.


Увага! Перевірте, будь ласка, чи перебуває фільм у суспільному надбанні; якщо так, то шаблон доречно замінити на {{PD-old}}.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний20:26, 18 вересня 2011Мініатюра для версії від 20:26, 18 вересня 2011802 × 965 (303 КБ)Denys281 (обговорення | внесок){{Зображення |Назва= TopGearHosts |Опис= Верхнє-фото: Зріз із першого сезону Top Gear. Зліва направо: Джейсон Доу, Річард Хаммонд і Джеремі Кларксон. Ниж

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані