Файл:UEFA EURO 2012 Volunteers.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

UEFA_EURO_2012_Volunteers.png(300 × 168 пікселів, розмір файлу: 26 КБ, MIME-тип: image/png)

Опис Volunteer. Логотип волонтерів Євро-2012
Джерело http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/OrganisationLOC/01/63/01/66/1630166_w2.jpg
Час створення 12.05.2011
Автор зображення Компанія "Brandia Central"
Ліцензія
Red copyright.svg Це логотип (емблема) організації, товару, або заходу, що перебуває під захистом авторських прав та/або є товарним знаком. Використання зображень логотипів з низькою роздільною здатністю в україномовному розділі Вікіпедії, який розміщений на серверах у США некомерційною організацією Вікімедіа (Wikimedia Foundation Inc.), з метою справедливої та розумної критики, може кваліфікуватися як добропорядне користування згідно з законодавством про авторське право США. Комерційне використання цього зображення також може бути порушенням прав на товарний знак. Див. Вікіпедія:Добропорядне використання. Використання тут логотипів організацій не означає причетність Вікіпедії або фонду Вікімедіа до цих організацій, і навпаки.

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

До користувача, який завантажив це зображення: Ви повинні вказати джерело роботи, всю доступну інформацію про авторські права, і детальне обґрунтування добропорядного користування.


Обґрунтування добропорядного використання для статті «Чемпіонат Європи з футболу 2012» [?]
Опис Логотип волонтерів Євро-2012
Джерело http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/OrganisationLOC/01/63/01/66/1630166_w2.jpg


Мета використання

Для добропорядного використання в статті Чемпіонат Європи з футболу 2012.

  1. Це зображення — логотип організації низької роздільності.
  2. Це зображенння не обмежує власника авторських прав в можливості отримувати вигоду з оригінального джерела, і не послабить значення чи впізнаваність зображення, як логотипу.
  3. Це зображення покращує статтю, оскільки краще сприймається читачем ніж просто текстовий виклад.
  4. Використання логотипу візуально ідентифікує компанії і її продукти, і відповідає всім критеріям Вікіпедія:Критерії добропорядного використання.
Замінність

немає


Обсяг використаного матеріалу логотип
Низька роздільність?

низька

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний13:36, 12 травня 2011Мініатюра для версії від 13:36, 12 травня 2011300 × 168 (26 КБ)Jim777 (обговорення | внесок){{Зображення |Назва=Volunteer |Опис=Логотип волонтерів Євро-2012 |Автор=Компанія "Brandia Centrale" |Джерело=http://ua.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/OrganisationLOC/01/63/01/66/1630

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані