Файл:Zappa Them or Us.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Zappa_Them_or_Us.jpg(200 × 197 пікселів, розмір файлу: 10 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Изображение было скопировано с wikipedia:en. Оригинальное описание содержало:

Summary[ред. | ред. код]

Обґрунтування добропорядного використання для статті «Them or Us» [?]
Опис Обкладинка альбому «Them or Us», виконавець Frank Zappa. Вважається, що авторське право на обкладинку належить лейблу, Barking Pumpkin Records
Capitol Records, чи графічному дизайнеру.
Джерело Обкладинку можна чи не можна отримати з Barking Pumpkin Records
Capitol Records


Мета використання

Main infobox. Зображення використовується для ідентифікації об'єкта в статті. Це необхідно для візуальної передачі того, що неможливо передати словами. Зображення використовується як основний засіб візуальної ідентифікації у верхній частині статті. Використання з цією метою не конкурує з цілями оригінального твору мистецтва, а саме з наданням художниками послуг з графічного дизайну для музичних концернів і, у свою чергу, до маркетингу музики для громадськості.

Замінність

Обкладинка альбому не може замінитися вільним контентом так як це комерційний товар; будь-яке інше зображення обкладинки, також буде захищено авторським правом, як і будь-яка версія, яка не відповідає оригіналу, буде лише спотворювати основний об'єкт.


Обсяг використаного матеріалу Зображення є обкладинкою товару, а потрібна для ідентифікації об'єкту в статті, а також для уникнення спотворення зображення.
Низька роздільність?

Копія має достатню роздільність для ідентифікації об'єкту в статті, і має нижчу роздільність за оригінальне зображення. Копії не будуть використовуватися для піратських версій чи інших видах комерційної діяльності.

Добропорядне використанняДобропорядне використання матеріалу, захищеного авторським правом.http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Вікіпедія:Добропорядне_використання


Licensing[ред. | ред. код]

Red copyright.svg Це зображення є обкладинкою музичного альбому або синглу.

Найімовірніше, авторськими правами на обкладинку володіє видавець альбому (синглу) або виконавець (виконавці).

Ця робота є невільною — тобто, не відповідає визначенню вільних творів культури. Згідно з рішенням фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 року вона може бути використана у відповідних статтях української Вікіпедії лише за умов відповідності критеріям добропорядного користування. Будь-яке інше використання може стати порушенням авторського права.

Див. також Вікіпедія:Ліцензування зображень.

date/time username resolution size edit summary
2005-03-12T05:18:43Z Dave Cohoe 200×197 9918 Album Cover - Frank Zappa - Them or Us - 1984

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний10:58, 23 липня 2011Мініатюра для версії від 10:58, 23 липня 2011200 × 197 (10 КБ)Aibot (обговорення | внесок)Изображение было скопировано с wikipedia:en. Оригинальное описание содержало: == Summary == {{album cover fur | Article = Them or Us | Use = Infobox <!-- ADDITIONAL INFORMA

Така сторінка використовує цей файл: