Відмінності між версіями «Федерація профспілок України»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
м (Робот: изменение Категорія:Засновані в 1990)
Рядок 1: Рядок 1:
  +
'''Федерація профспілок України (ФПУ)''' — найбільше всеукраїнське [[Професійна спілка|профспілкове]] об'єднання, в яке входять більш як 85 % членів профспілок країни. Створена у [[1990]] році.
{{Статті, з яких нема посилань}}
 
  +
'''Федерація профспілок України (ФПУ)''' — найбільше всеукраїнське профспілкове об'єднання, в яке входять більш як 85% членів профспілок країни. Створена у [[1990]] р. До складу ФПУ входить 44 галузеві членські організації та 27 територіальних об'єднань. Численність первинних профспілкових організацій, що входять до ФПУ, станом на [[1 січня]] [[2009]] р становила 89 424 організацій, загальна кількість членів — 9 208,5 тис. осіб. Федерація профспілок України входить до Міжнародної конфедерації профспілок, Всеєвропейської регіональної ради профспілок, Всезагальної конфедерації профспілок.
+
До складу ФПУ входить 44 галузеві членські організації та 27 територіальних об'єднань. Численність первинних профспілкових організацій, що входять до ФПУ, станом на [[1 січня]] [[2009]] року становила 89 424 організацій, загальна кількість членів — 9 208,5 тисяч осіб.
  +
  +
Федерація профспілок України входить до [[Міжнародна конфедерація профспілок|Міжнародної конфедерації профспілок]], [[Всеєвропейська регіональна рада профспілок|Всеєвропейської регіональної ради профспілок]], [[Всезагальна конфедерація профспілок|Всезагальної конфедерації профспілок]].
   
 
[[Категорія:Профспілкові організації в Україні]]
 
[[Категорія:Профспілкові організації в Україні]]

Версія за 17:45, 7 листопада 2009

Федерація профспілок України (ФПУ) — найбільше всеукраїнське профспілкове об'єднання, в яке входять більш як 85 % членів профспілок країни. Створена у 1990 році.

До складу ФПУ входить 44 галузеві членські організації та 27 територіальних об'єднань. Численність первинних профспілкових організацій, що входять до ФПУ, станом на 1 січня 2009 року становила 89 424 організацій, загальна кількість членів — 9 208,5 тисяч осіб.

Федерація профспілок України входить до Міжнародної конфедерації профспілок, Всеєвропейської регіональної ради профспілок, Всезагальної конфедерації профспілок.