Відмінності між версіями «Фестиваль мов»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(Виправлено джерел: 2; позначено як недійсні: 0. #IABot (v2.0beta14))
(Виправлено джерел: 0; позначено як недійсні: 1. #IABot (v2.0beta15))
Рядок 15: Рядок 15:
 
== Джерела ==
 
== Джерела ==
   
* [http://www.e-novosti.info/blog/keys/%F4%E5%F1%F2%E8%E2%E0%EB%FC+%FF%E7%FB%EA%EE%E2 Фестиваль мов в Москві]{{ref-ru}}
+
* [http://www.e-novosti.info/blog/keys/%F4%E5%F1%F2%E8%E2%E0%EB%FC+%FF%E7%FB%EA%EE%E2 Фестиваль мов в Москві]{{Недоступне посилання|date=липень 2019 |bot=InternetArchiveBot }}{{ref-ru}}
   
 
== Посилання ==
 
== Посилання ==

Версія за 07:34, 30 липня 2019

Фестиваль мов (есп. Lingva Festivalo) — масовий культурно-освітній захід що має на меті показати розмаїття мов світу, унікальність і цінність кожної з них, заохотити до їх подальшого вивчення. Проводиться організаціями мовознавців і есперантистів переважно в містах Східної Європи.

Особливості проведення заходу

Зазвичай, мова презентуються у вигляді короткої півгодинної лекції. Презентації йдуть блоками паралельно, що дає учасникам можливість вибирати, на котру лекцію відвідати.

Історія

Ідея фестивалю належить американському мовознавцю і есперантисту Денісу Кіфу, який провів перший подібний фестиваль у м. Тур у Франції в 1995 році. Уже наступного року за подібною схемою був проведений перший російський фестиваль мов у Чебоксарах, який і зараз залишається наймасовішим (понад 40 мов і більше 1000 чоловік).

Фестиваль мов в Україні

У 2011-му році Київський лінгвофестиваль проходив на базі університету "Україна". 7 квітня 2012 року його приймала Києво-Могилянська Академія.

Джерела

Посилання