Створення Флавій Евтропій

Перейти до: навігація, пошук

Попередження: Ви намагаєтеся створити сторінку, яка раніше вже була вилучена.

Перевірте, чи Вам справді потрібно створювати цю сторінку. Нижче, для зручності, наведений журнал вилучень і перейменувань:

  • 12:39, 27 лютого 2011 IgorTurzh (обговореннявнесок) вилучив сторінку Флавій Евтропій (зміст: «{{db|Не україномовна}} {{Статті, з яких нема посилань}} Фла́вий Евтро́пий (лат. Flavius Eutropius, 30-e или 40-е года IV века — (?)370 год) — римский ис...»)
  • 17:02, 19 листопада 2009 MaryankoD (обговореннявнесок) вилучив сторінку Флавій Евтропій (зміст: «жжжщшжфж4жйщ8374езймцщш5н й3жщ4шегй304жецєжейх340еєєжех349834 уєзуцгнз8у9жужжєщ9еьмм м 4е4ег34зе3йзщшфцє.елмдгойжщш4ей3щ.й345жфц4щшемфнзц...»)

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Будь ласка, зверніть увагу, що будь-які додавання й зміни у Вікіпедїї розглядаються як здійснені на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами належить Вам чи взято з джерела, яке є суспільною власністю чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)