Формальна логіка: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(Нова сторінка: '''Формальна логіка''' — конструювання і дослідження правил перетворення висловів, що зберіга...)
 
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Формальна логіка''' — конструювання і дослідження правил перетворення висловів, що зберігають своє істіне значення безвідносно до змісту вхідних в ці вислови понять. У історії [[філософія|філософії]] — окремий розділ або напрям логіки кінця XIX—начала XX ст. У сучасному вжитку — [[синонім]] символічної, або [[математична логіка|математичної логіки]].
'''Формальна логіка''' — конструювання і дослідження правил перетворення висловів, що зберігають своє істіне значення безвідносно до змісту вхідних в ці вислови понять. У історії [[філософія|філософії]] — окремий розділ або напрям логіки кінця XIX — початку XX ст. У сучасному вжитку — [[синонім]] символічної, або [[математична логіка|математичної логіки]].


[[Категорія:логіка]]
[[Категорія:логіка]]

Версія за 00:47, 2 листопада 2008

Формальна логіка — конструювання і дослідження правил перетворення висловів, що зберігають своє істіне значення безвідносно до змісту вхідних в ці вислови понять. У історії філософії — окремий розділ або напрям логіки кінця XIX — початку XX ст. У сучасному вжитку — синонім символічної, або математичної логіки.