Відмінності між версіями «Фрайбурзький собор»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Рядок 4: Рядок 4:
   
 
== Архітектура ==
 
== Архітектура ==
Швейцарський історик [[Якоб Буркгардт]] якось сказав, що 116 метрова вежа церкви ''завжди залишатиметься найпрекраснішим [[Шпиль|шпилем]] на планеті''<ref>Der schönste Turm auf Erden, Badische Zeitung, Seite 17, 10. März 2005</ref>.
+
Швейцарський історик [[Якоб Буркгардт]] якось сказав, що 116 метрова вежа церкви ''завжди залишатиметься найкрасивішим [[Шпиль|шпилем]] на планеті''<ref>Der schönste Turm auf Erden, Badische Zeitung, Seite 17, 10. März 2005</ref>. Його слова часто можна почути у перекрученій формі, що ''ця вежа є найкрасивішою у всьому Християнстві''.
  +
 
{{в роботі}}
 
{{в роботі}}
   

Версія за 16:01, 1 грудня 2018

2 Freiburger Münster.JPG

Фрайбурзький кафедральний собор (нім. Freiburger Münster, Münster Unserer Lieben Frau) — кафедральний собор міста Фрайбурга, що на південному сході Німеччини. Будівництво собору розпочалося близько 1200 року у романському стилі, а 1230 року продовжилось у готичному. Собор частково побудований на фундаменті церкви, що була побудована у 1120 році у часи заснування міста.

Архітектура

Швейцарський історик Якоб Буркгардт якось сказав, що 116 метрова вежа церкви завжди залишатиметься найкрасивішим шпилем на планеті[1]. Його слова часто можна почути у перекрученій формі, що ця вежа є найкрасивішою у всьому Християнстві.

Примітки

  1. Der schönste Turm auf Erden, Badische Zeitung, Seite 17, 10. März 2005

Посилання