Відмінності між версіями «Футболіст»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][неперевірена версія]
м (Відкинуто редагування Сергей20183 (обговорення) до зробленого Mykola7)
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію Відкіт Розширене редагування з мобільного
Мітки: Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Рядок 3: Рядок 3:
 
Основні різновиди футболу: [[Футбол|європейський футбол]], [[американський футбол]], [[австралійський футбол]], [[канадський футбол]], [[гельський футбол]], [[регбіліг]], [[Регбі#Регбі-15|регбі-15]].
 
Основні різновиди футболу: [[Футбол|європейський футбол]], [[американський футбол]], [[австралійський футбол]], [[канадський футбол]], [[гельський футбол]], [[регбіліг]], [[Регбі#Регбі-15|регбі-15]].
   
  +
ФК Теребовля U-15
== Кар'єра ==
 
  +
ФК Динамо Київ U-15
Футболісти зазвичай починають свою кар'єру на любительському рівні, а вже потім стають професіональними гравцями. Спочатку футболіст грає в молодіжних командах, згодом може укласти угоду з професіональною командою.
 
  +
Кравчук Володимир виступаючи за клуб ФК Теребовля показував хороші результати і з кожним роком прогресував,після чого його і замітили скаути клубу Динамо.Приїхавши у столицю України де знаходиться база великого клубу,яка виступає в професійні лізі України Володимир провів щомісячні збори команди перед початком сезону.Починав він свою кар'єру вже в Чемпіонаті України з виходом на поле після вимушеної заміни і встиг за 15 хвилин оформити дубль у ворота Донецького Шахтаря та вирвати перемогу над важким суперником з рахунком 2-1 на користь Киян.Після гри яку показав цей юнак досить непогано тренер дав йому шанс вийти зі стартових хвилин у наступному матчі де Володимир знову відзначився у ворота суперника та здобув собі місце в стартовому складі.
  +
Нагороди:
  +
Дворазово здобув разом із командою перше місце у чемпіонаті України, кубок України та суперкубок України.в 2019 році Володимир з командою здобули першість міжнародного турніру що відбувався в м.Мукачево.
  +
Індивідуальні нагороди:
  +
Чемпіон України по ударам на точність і дальність у м.Чернівці 2016-17рр.
  +
Кращий нападник у м.Рівне 2016р.
  +
Майстер спорту України футболу.
   
 
== Травми ==
 
== Травми ==

Версія за 00:41, 10 листопада 2019

Футболі́ст — спортсмен, що постійно грає в один із різновидів футболу.

Основні різновиди футболу: європейський футбол, американський футбол, австралійський футбол, канадський футбол, гельський футбол, регбіліг, регбі-15.

ФК Теребовля U-15 ФК Динамо Київ U-15 Кравчук Володимир виступаючи за клуб ФК Теребовля показував хороші результати і з кожним роком прогресував,після чого його і замітили скаути клубу Динамо.Приїхавши у столицю України де знаходиться база великого клубу,яка виступає в професійні лізі України Володимир провів щомісячні збори команди перед початком сезону.Починав він свою кар'єру вже в Чемпіонаті України з виходом на поле після вимушеної заміни і встиг за 15 хвилин оформити дубль у ворота Донецького Шахтаря та вирвати перемогу над важким суперником з рахунком 2-1 на користь Киян.Після гри яку показав цей юнак досить непогано тренер дав йому шанс вийти зі стартових хвилин у наступному матчі де Володимир знову відзначився у ворота суперника та здобув собі місце в стартовому складі. Нагороди: Дворазово здобув разом із командою перше місце у чемпіонаті України, кубок України та суперкубок України.в 2019 році Володимир з командою здобули першість міжнародного турніру що відбувався в м.Мукачево. Індивідуальні нагороди: Чемпіон України по ударам на точність і дальність у м.Чернівці 2016-17рр. Кращий нападник у м.Рівне 2016р. Майстер спорту України футболу.

Травми

Голова

Гравці американського футболу схильні до отримання травм голови та шиї, що в майбутньому може стати причиною хвороби Альцгеймера [1]та інших після травматичних розладів опірнорухового аппарату

Коліна

У гравці більшості видів футболу вразливі передні хрестоподібні зв'язки, та бокові які вони часто можуть травмувати.

Див. також

Примітки

Посилання