Редагування Філіппо Наполетано

Перейти до навігації Перейти до пошуку

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Шпаргалка з форматування текстуДопомога у створенні нової статтіВимоги до стилю

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 45: Рядок 45:
 
== Флорентійський період ==
 
== Флорентійський період ==
   
Останній запросив його на працю у Флоренцію, де той мав стабільну платню і низку змов від родини Медічі. Працював при дворі Медічі поряд із лотаринзьким майстром-графіком [[Жак Калло|Жаком Калло]]. Саме у Флоренції знайдена найбільша за кількістю збірка картин Філіппо Наполетано. По смерті герцога Козімо ІІ Медічі у [[1621]] році він знову прибув у Рим.
+
Останній запросив його на працю у Флоренцію, де тоц мав стабільну платню і низку змов від родини Медічі. Працював при дворі Медічі поряд із лотаринзьким майстром-графіком [[Жак Калло|Жаком Калло]]. Саме у Флоренції знайдена найбільша за кількістю збірка картин Філіппо Наполетано. По смерті герцога Козімо ІІ Медічі у [[1621]] році він знову прибув у Рим.
   
 
== Другий римський період ==
 
== Другий римський період ==

Зберігаючи свої зміни, Ви погоджуєтеся з Умовами використання, а також даєте невідкличну згоду на публікацію на умовах ліцензій CC BY-SA 3.0 та GFDL. Ви погоджуєтеся, що гіперпосилання або URL є достатнім зазначенням авторства згідно з ліцензією Creative Commons. Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і поширювалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут.

Ви також гарантуєте, що написане Вами або належить Вам, або взято з джерела, яке є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом.
НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ ТВОРИ, ЩО Є ОБ'ЄКТОМ АВТОРСЬКОГО ПРАВА, Й ЛІЦЕНЗІЯ ЯКИХ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ПОДІБНОЇ ПУБЛІКАЦІЇ!

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)

Сутності на Вікідані, що використовувались на цій сторінці

  • художник: Назва: uk, Заголовок
  • майстер офорта: Назва: uk, Заголовок, Твердження: P425
  • Аквафорта: Заголовок
  • Рим: Назва: uk
  • Неаполь: Назва: uk
  • людина: Назва: uk
  • Філіппо Наполетано: Інше (твердження), Посилання на сайт, Заголовок, Твердження: P18, Твердження: P31, Твердження: P569, Твердження: P570, Твердження: P20, Твердження: P509, Твердження: P1442, Твердження: P119, Твердження: P69, Твердження: P166, Твердження: P410, Твердження: P109, Твердження: P856, Твердження: P373, Твердження: P103, Твердження: P106, Твердження: P19, Твердження: P1317, Твердження: P2031, Твердження: P2032, Твердження: P1066, Твердження: P463, Твердження: P140, Твердження: P108, Твердження: P21

Шаблони, використані на цій сторінці: