Відмінності між версіями «Хабр»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][перевірена версія]
(неенциклопедично, застаріло)
Рядок 48: Рядок 48:
 
=== Робота ===
 
=== Робота ===
 
Розділ присвячений галузевим [[вакансія]]м і [[резюме]]. Всі вакансії і резюме розділені за секторами («Консалтинг, аутсорсинг», «Оптимізація сайтів», «Медіа» тощо). Вакансію може розмістити лише користувач з невід'ємною кармою.
 
Розділ присвячений галузевим [[вакансія]]м і [[резюме]]. Всі вакансії і резюме розділені за секторами («Консалтинг, аутсорсинг», «Оптимізація сайтів», «Медіа» тощо). Вакансію може розмістити лише користувач з невід'ємною кармою.
 
== Статті ==
 
Статті пишуть користувачі, які набрали відповідний рівень «[[карма|карми]]» (репутації). Професійний рівень таких користувачів ніхто не перевіряє, він визначається побічними ознаками, такими як "[[карма]]".
 
 
Початковою точкою карми для нових користувачів є 0.00.
 
 
Професійний рівень статей ресурсу можна оцінити за списком статей, які мають найбільше голосів за весь час існування ресурсу <ref> [http://habrahabr.ru/posts/top/alltime/] Топ статті </ref>:
 
 
* Робимо приватний монітор зі старого LCD монітора переклад, "''Делаем приватный монитор из старого LCD монитора перевод''". (+1448 голосів)
 
* Були отримані коди 3300 глобальних інтернет-проектів, "''Были получены исходники 3300 глобальных интернет-проектов''". (+1154 голосів)
 
* Історія іграшки. Поле Чудес, "''История игрушки. Поле Чудес''". (+913 голосів)
 
* Стів Джобс помер, "''Стив Джобс умер''". (+708 голосів)
 
* Відмова від застарілих браузерів Блог компанії ВКонтакте, "''Отказ от устаревших браузеров Блог компании ВКонтакте''" (+629 голосів)
 
* Спати мало, але правильно "''Спать мало, но правильно''" (+627 голосів)
 
 
Або ж статті, як користувач [[обман]]ом складав російський варіант [[ЗНО]]:
 
 
''Калькулятор для ЕГЭ'' <ref> [http://habrahabr.ru/post/95776/#habracut] Калькулятор </ref> . (+111 голосів)
 
 
 
Як і у будь-якого інтернет-ресурсу, який наповнють звичайні користувачі, можливі помилки у статтях. Наприклад, у статті ''Станция УВБ-76 подала четвёртый сигнал за 30 лет'' <ref> [http://freehabr.ru/blog/freehabr/368.html] УВБ-76</ref>. В той час, як відомо [[радіоаматор]]ам, ця радіостанція передає аналогічні повідомлення щомісяця. Див. [[УВБ-76]].
 
   
 
== Посилання ==
 
== Посилання ==
* [http://habrahabr.ru Хабрахабр]
+
* [http://habrahabr.ru Хабрахабр]
 
* http://microhabr.ru - в минулому сайт [[мікроблогінг]]у на зразок [[Твіттер]]а, нині&nbsp;— версія для мобільних пристроїв.
 
* http://microhabr.ru - в минулому сайт [[мікроблогінг]]у на зразок [[Твіттер]]а, нині&nbsp;— версія для мобільних пристроїв.
   

Версія за 14:40, 27 жовтня 2013

Хабрахабр
логотип сайту
URL habrahabr.ru
Комерційний Так
Тип Соціальна мережа
Реєстрація Змішана: реєстрація відкрита для всіх, але повний доступ (який включає, зокрема, можливість створення статей і коментарів) — за запрошенням
Мови російська
Власник «Тематические Медиа»
Автор Денис Крючков
Започатковано червень 2006
Стан в безперервному процесі роботи
Рейтинг Alexa 1659[1]
Мова програмування PHP

Хабрахабр (Хабр)  — веб-сайт, який поєднує ознаки соціальної мережі і колективного блогу, створений для публікації новин, аналітичних статей, думок, пов'язаних з інформаційними технологіями, бізнесом та Інтернетом.

Заснований в червні 2006 року. Видавцем проекту є компанія «Тематические Медиа».

В Хабрахабр закладена модель спільної творчості людей, спрямованої на інформаційне наповнення сайту. Користувачі пишуть в колективні та персональні блоги, публікують подкасти, проводять опитування (голосування) і спілкуються з іншими користувачами.

Карма

«Карма» користувача — це умовне значення його репутації. Вона може бути змінена іншими користувачами (і тільки ними або адміністрацією). Карма впливає на рівень привілеїв користувача.

Початковою точкою карми для нових користувачів є 0.00.

Для публікації повідомлення, необхідно мати позитивне значення карми. Таким чином новачок, який тільки зареєструвався не має жодних прав.

Коли карма вище 5, ви можете змінити карму інших користувачів, голосування за коментарі доступне за карми з значення 2,00.

Розділи

Блоги

Система тематичних, персональних і корпоративних блогів. Кожен колективний блог складається з двох підрозділів: в першому («захабрені») транслюються схвалені користувачами дописи (хабратопіки), в іншому («відхабрені») — дописи, які не сподобалися користувачам.

Питання і Відповіді (Q&A)

З осені 2010 року був запроваджений сервіс Питань і Відповідей, аналогічний сервісам Google Answers і Ответы@Mail.Ru. В цьому розділі зареєстрований користувач може ставити питання з IT-тематики і отримувати на них відповіді від інших користувачів проекту.

Люди

Розділ надає статистику зареєстрованих користувачів (розподіл по країнам і регіонам, кількість зареєстрованих і активних користувачів) і включає в себе рейтинг користувачів, побудований на основі їх «хабрасили». В розділі присутній кармограф — графік, що відображає сукупну зміну показників карми користувачів.

Компанії

Рейтинг компаній, пов'язаних зі сферою високих технологій. Основа рейтингу — оцінка користувачами тої чи іншої компанії.

Робота

Розділ присвячений галузевим вакансіям і резюме. Всі вакансії і резюме розділені за секторами («Консалтинг, аутсорсинг», «Оптимізація сайтів», «Медіа» тощо). Вакансію може розмістити лише користувач з невід'ємною кармою.

Посилання

Примітки