Відмінності між версіями «Хайді Грау»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{редагую}}
 
{{редагую}}
 
{{особа}}
 
{{особа}}
'''Хайді Грау'''&nbsp;— швейцарська дипломатка. Спецпредставник голови [[ОБСЄ]] в тристоронній групі з урегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі<ref>[https://www.slovoidilo.ua/2020/01/14/novyna/polityka/kuchma-zustrivsya-speczpredstavnykom-obsye-ukrayini Представник України в ТКГ в Мінську Леонід Кучма у вівторок, 14 січня, провів зустріч зі спеціальним представником чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Хайді Грау.]</ref>.
+
'''Хайді Грау'''&nbsp;— швейцарська дипломатка. Спецпредставник голови [[ОБСЄ]] в тристоронній групі з урегулювання російсько-українського конфлікту на [[Донбас]]і<ref>[https://www.slovoidilo.ua/2020/01/14/novyna/polityka/kuchma-zustrivsya-speczpredstavnykom-obsye-ukrayini Представник України в ТКГ в Мінську Леонід Кучма у вівторок, 14 січня, провів зустріч зі спеціальним представником чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Хайді Грау.]</ref>.
   
 
== Життєпис ==
 
== Життєпис ==

Версія за 21:16, 15 січня 2020

Хайді Грау
Heidi Grau 2014.jpeg
Народилася 20 століття
Громадянство
(підданство)
Flag of Switzerland.svg Швейцарія
Діяльність дипломатка

Хайді Грау — швейцарська дипломатка. Спецпредставник голови ОБСЄ в тристоронній групі з урегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі[1].

Життєпис

Грау з серпня 2015 року очолювала відділ з питань гуманітарної безпеки Департаменту (міністерства) закордонних справ Швейцарії. У 2012 році вона була призначена головою Цільової групи головування ОБСЄ. З 1997 року обіймала різні дипломатичні посади в Берні, Москві і Нью-Йоркі[2].

Примітки