Відмінності між версіями «Хайді Грау»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Рядок 3: Рядок 3:
   
 
== Життєпис ==
 
== Життєпис ==
  +
Хайді Грау з серпня 2015 року очолювала відділ безпеки людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії. У 2012 році вона очолювала Цільову групу з головування в [[ОБСЄ]] Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії. Також була заступником Постійного представника при Постійному представництві Швейцарії при [[ООН|Організації Об'єднаних Націй]] в [[Нью-Йорк]]у.
Грау з серпня 2015 року очолювала відділ з питань гуманітарної безпеки Департаменту (міністерства) закордонних справ Швейцарії. У 2012 році вона була призначена головою Цільової групи головування [[ОБСЄ]]. З 1997 року обіймала різні дипломатичні посади в [[Берн]]і, Москві і [[Нью-Йорк]]і<ref>[https://www.slovoidilo.ua/2019/12/05/novyna/polityka/obsye-pryznachyla-novoho-speczpredstavnyka-kontaktnij-hrupi Новим спецпредставником ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі стане швейцарський дипломат Хайді Грау.]</ref>.
+
З 1997 року обіймала різні дипломатичні посади в [[Берн]]і, Москві і [[Нью-Йорк]]і<ref>[https://www.slovoidilo.ua/2019/12/05/novyna/polityka/obsye-pryznachyla-novoho-speczpredstavnyka-kontaktnij-hrupi Новим спецпредставником ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі стане швейцарський дипломат Хайді Грау.]</ref>.
   
 
== Примітки ==
 
== Примітки ==

Версія за 21:35, 15 січня 2020

Хайді Грау
Heidi Grau 2014.jpeg
Народилася 20 століття
Громадянство
(підданство)
Flag of Switzerland.svg Швейцарія
Діяльність дипломатка

Хайді Грау — швейцарська дипломатка. Спецпредставниця голови ОБСЄ в Тристоронні контактні групі з урегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі[1][2][3].

Життєпис

Хайді Грау з серпня 2015 року очолювала відділ безпеки людини Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії. У 2012 році вона очолювала Цільову групу з головування в ОБСЄ Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії. Також була заступником Постійного представника при Постійному представництві Швейцарії при Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку. З 1997 року обіймала різні дипломатичні посади в Берні, Москві і Нью-Йоркі[4].

Примітки