Відмінності між версіями «Хореограф»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
м (Відкинуто редагування 91.192.182.22 (обговорення) до зробленого Goo3)
Мітка: Відкіт
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Хореограф''' — спеціаліст в галузі [[хореографія|хореографії]], постановник [[танець|танців]] (у тому числі і танцювальних композицій [[фігурне катання|фігуристів]] та майстрів [[художня гімнастика|художньої гімнастики]]) та [[балет|балетних спектаклів]]; [[балетмейстер]].
+
'''Хореограф''' — спеціаліст у галузі [[хореографія|хореографії]], постановник [[танець|танців]] (у тому числі і танцювальних композицій [[фігурне катання|фігуристів]] та майстрів [[художня гімнастика|художньої гімнастики]]) та [[балет|балетних спектаклів]]; [[балетмейстер]].
   
 
'''Хореограф''' — це представник творчої професії, який ставить танці для своєї групи або будь-якої іншої групи танцюристів. Неважливо, хто виконує танець (група хлопчиків або кордебалет) руху в ньому завжди пов'язані один з одним, а не хаотичні. Це результат хореографічної роботи.
 
'''Хореограф''' — це представник творчої професії, який ставить танці для своєї групи або будь-якої іншої групи танцюристів. Неважливо, хто виконує танець (група хлопчиків або кордебалет) руху в ньому завжди пов'язані один з одним, а не хаотичні. Це результат хореографічної роботи.

Поточна версія на 20:20, 15 червня 2021

Хореограф — спеціаліст у галузі хореографії, постановник танців (у тому числі і танцювальних композицій фігуристів та майстрів художньої гімнастики) та балетних спектаклів; балетмейстер.

Хореограф — це представник творчої професії, який ставить танці для своєї групи або будь-якої іншої групи танцюристів. Неважливо, хто виконує танець (група хлопчиків або кордебалет) руху в ньому завжди пов'язані один з одним, а не хаотичні. Це результат хореографічної роботи.

Хореограф працює з танцюристами, щоб додати їх руху завершеність, яка постає перед глядачами у вигляді танцювального твору. Деякі хореографи використовують свої навички для переробки вже існуючих танців, інші за допомогою технік зразок контактної імпровізації створюють абсолютно нові роботи. Хореограф проводить тренування з танцюристами, ввечері відвідує і оцінює їх виступ, а в інший час займається адміністративною роботою. Ще хореограф розробляє ідеї, проводить оцінювання та відбір танцюристів, підбирає костюми, музику і т. д. Танець і пісня — це прояви народної творчості. У кожного народу є свої національні танці, за якими зрозуміла приналежність до якої-небудь держави. У простих людей після важкої роботи на полі була тільки одна розвага — водити хороводи. У маєтках багатих людей танцювали спеціально найняті танцюристи, щоб скрасити нудний вечір вельможі. У XII столітті увійшов у моду придворний танець, коли багато пар кружляли по колу. Дуже важливо було рухатися красиво, тому що від цього певною мірою залежало громадську думку про джентльменів і леді. Тому перед професійними хореографами стояло завдання — навчити манерам, які повинні виявлятися під час танцю. Відео Професія «Хореограф». Особисті якості: Хореограф повинен, природно, вміти танцювати, бути хорошим організатором і креативщиком. Адже робота полягає в тому, що належить координувати дії всіх танцюристів, придумувати образи і концепцію. Потрібно вміти бути оригінальним, тому що саме імпровізатори домагаються успіху. Також бажано любити спілкування, тому що зустрічатися треба буде з багатьма людьми: акторами, продюсерами, танцюристами, костюмерами. Освіта (Що треба знати?): Навчитися хореографії на напівпрофесійному рівні можна в танцювальній студії. Освіта з цієї спеціальності можна отримати у нас в місті тільки на Факультеті сучасного танцю Гуманітарного університету. Місце роботи та кар'єра: Хореографів можна зустріти в танцювальних компаніях, в театрах мюзиклів, в опері, на телебаченні, на зйомках фільму, на фестивалях, на круїзних суднах і навіть на подіумі. Споріднені професії: Актор, дизайнер, композитор, художник

Відомі хореографи[ред. | ред. код]