Відмінності між версіями «Хостингова компанія»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: хостинг компанія (або хостингова компанія, хостер, хостинг-провайдер, веб-хостер, HSP (Hostin...)
(Немає відмінностей)

Версія за 04:58, 19 жовтня 2014

хостинг компанія (або хостингова компанія, хостер, хостинг-провайдер, веб-хостер, HSP (Hosting Service Provider)) - компанія, що займається наданням послуг розміщення обладнання, даних та web-сайтів на своїх технічних майданчиках (хостингу). Найчастіше, наданням послуг хостингу займаються також компанії, для яких даний вид діяльності основним не є - інтернет-провайдери, реєстратори доменів.

Зміст 1 Сфера діяльності 2 Технічні аспекти 3 Реселлінг 4 Посилання

Сфера діяльності Може надавати послуги: Розміщення обладнання (colocation) Віртуальний виділений сервер (VDS) Виділений сервер (Dedicated) Віртуальний хостинг (Shared hosting) Ігровий сервер Сервер електронної пошти сховище даних Реєстрація доменних імен Software as a Service (SaaS) Cloud-hosting Проте найпоширенішими є послуги віртуального хостингу, реєстрації доменів і VDS.

Технічні аспекти Задача хостингової компанії - надання доступу до обладнання або даними клієнта з мережі Інтернет. Основними характеристиками, що визначають технічну якість послуги хостингу є:

Постійна доступність вузлів мережі (Uptime). Зв'язаність в глобальній мережі (доступність з інших сегментів Інтернету). Забезпечення фізичного та інформаційної безпеки обладнання і даних. Надання достатніх для функціонування сайту ресурсів сервера (у разі віртуального хостингу і VDS). Забезпечення необхідних умов безпечної експлуатації (електроживлення, температура повітря тощо) У разі dedicated і colocation. Частина українських хостинг-провайдерів не має свого технологічного майданчика (дата-центру), а орендує обладнання або місце для його розміщення (colocation) у інших операторів.

Як правило, для спрощення налаштування майданчики для клієнтів віртуального хостингу і оренди VDS використовуються спеціальні панелі управління.

Компанії-реселлери не мають безпосереднього доступу до обладнання, яке використовується для надання послуг. Технічне забезпечення послуги бере на себе вищестояча хостинг компанія. Компанія-реселлер займається виключно залученням і підтримкою клієнтів.

Як правило, реселлери мають можливість установки власної цінової політики, відмінної від політики вищестоячого провайдера.

Посилання